Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Dzieci z zielenickiej szkoły uczestniczyły w akcji Stowarzyszenia „Nadzieja”. Od lat woluntariusze i członkowie Stowarzyszenia Hospicjum Domowego „Nadzieja” w Strzelinie kwestują na rzecz potrzebujących. Wizualnym motywem akcji pozyskiwania środków jest żonkil.
Jesienią w gminach naszego powiatu wolontariusze sadzą cebulki żonkili, żeby na wiosnę obdarowywać nimi dobroczyńców.
Wolontariuszami, sadzącymi kwiaty, były dzieci z oddziału 0 i klas I – III. We wspólnym sadzeniu żonkili uczestniczyła również Wanda Łużna, prezes stowarzyszenia i Małgorzata Jasiak, dyrektor szkoły. Swój udział w akcji mieli również uczniowie starszych klas, którzy pomagali zebrać jak najwięcej cebulek.

Komentarze   

Permalink1 +6 spajker
trochę realu nie zaszkodzi
dzieciaki zrobią zrzutkę, przygotują domowe ciasta i uzbierają 1 456,16 złotych. pójdzie na pomoc dla ludzi chorych.
w tym samym czasie znajomy mojego znajomego w sąsiedniej do strzelina gminie - lekarz - dostaje co miesiąc 25 000,- pensji podstawowej + dyżury+ dodatki za funkcje, za punktualność, za staż pracy, za cokolwiek + troche prywaty = 50 000,- złotych co miesiąc a to tylko jeden szpitalny lekarz.
żeby te dzieci sprzedały swoje organy to wystarczy zaledwie na 1 pensję jednego lekarza. konkurs na największy i na najdroższy samochód w powiecie prowadzony jest codziennie na każdym szpitalnym parkingu a rywalizacja lekarzy na największą willę toczy się już poza szpitalem.
szpital dał zarobić około 4 milionów złotych temu co trzeba na oklejenie szpitala styropianem. byli politycy, były kamery, były sukcesy.
lepiej aby te dzieci tego nie wiedziały.
2018-11-06 10:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz