Kolejne ścieżki o szerokości 1 m i długości ok. 6 200 m będą jednokierunkowe (foto: Single Track Strzelin)
Nowy chodnik i stanowiska dla osób niepełnosprawnych to tylko część planowanych prac. Z inwestycji skorzystają pasażerowie kolei i kierowcy.
Jeszcze w tym roku pasażerowie korzystający ze stacji kolejowej w Boreczku (gmina Borów) otrzymają nowoczesny parking. Za ponad 270 tys. zł przebudowana zostanie droga na wysokości stacji kolejowej. W ramach przebudowy rozebrana zostanie istniejąca nawierzchnia z kostki kamiennej. Podbudowa drogi zostanie wzmocniona, wymienione zostaną krawężniki, wykonane zostanie odwodnienie, powstaną studzienki kanalizacyjne i techniczne. Po wykonaniu tych prac rozebrana wcześniej kostka wróci na swoje miejsce. Zbudowany zostanie chodnik o długości 37 m, a kierowcy otrzymają do dyspozycji 31 miejsc parkingowych. Przebudowa obejmie teren o powierzchni 1564,00 m2.
Cały wywiad dostępny jest tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Zocha
Boreczek
Boreczek powiedziała :
Rumak powiedziała :
Jerzywałek powiedziała :
Ja to zrobię za 150tys zdjąć kostkę przywieść 100 ton piasku koszt 5 tyś zł zageszcarka ubić i ponowne ułożenie kostki No tak ale jak trzeba wystawić fakturę VAT na 300 tyś odprowadzić podatek i jeszcze się podzielić to tak wychodzi
Masz odwagę, albo nie kleisz tematu. Coś insynuujesz z tym działkowaniem :) ? Czasami warto pomyśleć art.212. kk
Ty jak masz odwagę to się podpisz bo rumak to mi się kojarzy jedynie z tym co mam w spodniach więc kim jesteś??? Hahaha
Co za frywolność wypowiedzi i wiara we własne możliwości :) Same Haxorki internetowe xD

0
Gravatar
Boreczek
RE: Przy stacji kolejowej w Boreczku powstanie strefa Park&Drive
Rumak powiedziała :
Jerzywałek powiedziała :
Ja to zrobię za 150tys zdjąć kostkę przywieść 100 ton piasku koszt 5 tyś zł zageszcarka ubić i ponowne ułożenie kostki No tak ale jak trzeba wystawić fakturę VAT na 300 tyś odprowadzić podatek i jeszcze się podzielić to tak wychodzi
Masz odwagę, albo nie kleisz tematu. Coś insynuujesz z tym działkowaniem :) ? Czasami warto pomyśleć art.212. kk
Ty jak masz odwagę to się podpisz bo rumak to mi się kojarzy jedynie z tym co mam w spodniach więc kim jesteś??? Hahaha

0
Gravatar
Boreczek
RE: Przy stacji kolejowej w Boreczku powstanie strefa Park&Drive
Rumak powiedziała :
Jerzywałek powiedziała :
Ja to zrobię za 150tys zdjąć kostkę przywieść 100 ton piasku koszt 5 tyś zł zageszcarka ubić i ponowne ułożenie kostki No tak ale jak trzeba wystawić fakturę VAT na 300 tyś odprowadzić podatek i jeszcze się podzielić to tak wychodzi
Masz odwagę, albo nie kleisz tematu. Coś insynuujesz z tym działkowaniem :) ? Czasami warto pomyśleć art.212. kk
A może by tak zrobić test co nie którym z borka strz

0
Gravatar
Boreczek
RE: Przy stacji kolejowej w Boreczku powstanie strefa Park&Drive
Frank powiedziała :
OBS. powiedziała :
TrisMerigold powiedziała :
Kundzia powiedziała :
Cudowna gmina nie ma pieniążków żeby polatać dziury na drodze a na parking za który będą brać pieniążki już tak :) ... od niepamiętnych czasów droga z Borka strZelinskiego do boreczka czy tez z boreczka do kreczkowa jest tak dziurawa ze ktoś kiedyś zgubi zawieszenie, tak samo jak dziury przy torach ! Dlaczego tego nie zrobicie zamiast jakiegoś parkingu ? :) uwzględniającej rowniez boczne drogi a nie tylko te główne :)
To są drogi powiatowe, a nie gminne. Link do mapki dróg, fiolet = powiat http://ips.powiatstrzelinski.pl/pl/Drogi-powiatu-strzelinskiego.html
Ten wójt tez nie jest nasz tylko gdzieś tam z końskich to wiec jak ma dbać o nasz interes .
Podatki płacą ludzie z całej Polski, więc chodzisz, jeździsz i korzystasz też od tych z Końskich. To jest Nasz kraj, nie Twój czy mój. I mogę być z nad morza lub z gór, nic Ci do tego. Chcesz żeby Cie szanowali, szanuj innych. Mogę się z Wójtem nie zgadzać w jakimś temacie, ale szanuję go jako człowieka i rodaka.
Trolle się obudziły czyżby wytrzezwialy czy może lufka się skończyła a tak było fajnie w sgb

0
Gravatar
Boreczek
RE: Przy stacji kolejowej w Boreczku powstanie strefa Park&Drive
Rumak powiedziała :
Jerzywałek powiedziała :
Ja to zrobię za 150tys zdjąć kostkę przywieść 100 ton piasku koszt 5 tyś zł zageszcarka ubić i ponowne ułożenie kostki No tak ale jak trzeba wystawić fakturę VAT na 300 tyś odprowadzić podatek i jeszcze się podzielić to tak wychodzi
Masz odwagę, albo nie kleisz tematu. Coś insynuujesz z tym działkowaniem :) ? Czasami warto pomyśleć art.212. kk
Widzę że rolę się obudziły gminne lub powiatowe zresztą jeden gnój

0
Gravatar
Jerzywałek
RE: Przy stacji kolejowej w Boreczku powstanie strefa Park&Drive
pińcet plus powiedziała :
Jerzywałek powiedziała :
Ja to zrobię za 150tys zdjąć kostkę przywieść 100 ton piasku koszt 5 tyś zł zageszcarka ubić i ponowne ułożenie kostki No tak ale jak trzeba wystawić fakturę VAT na 300 tyś odprowadzić podatek i jeszcze się podzielić to tak wychodzi
A portret Mony Lisy namalujesz w godzinę za 500 zł.
No widzisz jaki ty pusty patola z centrum

0
Gravatar
pińcet plus
RE: Przy stacji kolejowej w Boreczku powstanie strefa Park&Drive
Jerzywałek powiedziała :
Ja to zrobię za 150tys zdjąć kostkę przywieść 100 ton piasku koszt 5 tyś zł zageszcarka ubić i ponowne ułożenie kostki No tak ale jak trzeba wystawić fakturę VAT na 300 tyś odprowadzić podatek i jeszcze się podzielić to tak wychodzi
A portret Mony Lisy namalujesz w godzinę za 500 zł.

0
Gravatar
Rumak
UUułaa
Jerzywałek powiedziała :
Ja to zrobię za 150tys zdjąć kostkę przywieść 100 ton piasku koszt 5 tyś zł zageszcarka ubić i ponowne ułożenie kostki No tak ale jak trzeba wystawić fakturę VAT na 300 tyś odprowadzić podatek i jeszcze się podzielić to tak wychodzi
Masz odwagę, albo nie kleisz tematu. Coś insynuujesz z tym działkowaniem :) ? Czasami warto pomyśleć art.212. kk

0
Gravatar
Frank
Wstyd
OBS. powiedziała :
TrisMerigold powiedziała :
Kundzia powiedziała :
Cudowna gmina nie ma pieniążków żeby polatać dziury na drodze a na parking za który będą brać pieniążki już tak :) ... od niepamiętnych czasów droga z Borka strZelinskiego do boreczka czy tez z boreczka do kreczkowa jest tak dziurawa ze ktoś kiedyś zgubi zawieszenie, tak samo jak dziury przy torach ! Dlaczego tego nie zrobicie zamiast jakiegoś parkingu ? :) uwzględniającej rowniez boczne drogi a nie tylko te główne :)
To są drogi powiatowe, a nie gminne. Link do mapki dróg, fiolet = powiat http://ips.powiatstrzelinski.pl/pl/Drogi-powiatu-strzelinskiego.html
Ten wójt tez nie jest nasz tylko gdzieś tam z końskich to wiec jak ma dbać o nasz interes .
Podatki płacą ludzie z całej Polski, więc chodzisz, jeździsz i korzystasz też od tych z Końskich. To jest Nasz kraj, nie Twój czy mój. I mogę być z nad morza lub z gór, nic Ci do tego. Chcesz żeby Cie szanowali, szanuj innych. Mogę się z Wójtem nie zgadzać w jakimś temacie, ale szanuję go jako człowieka i rodaka.

0
Gravatar
OBS.
RE: Przy stacji kolejowej w Boreczku powstanie strefa Park&Drive
TrisMerigold powiedziała :
Kundzia powiedziała :
Cudowna gmina nie ma pieniążków żeby polatać dziury na drodze a na parking za który będą brać pieniążki już tak :) ... od niepamiętnych czasów droga z Borka strZelinskiego do boreczka czy tez z boreczka do kreczkowa jest tak dziurawa ze ktoś kiedyś zgubi zawieszenie, tak samo jak dziury przy torach ! Dlaczego tego nie zrobicie zamiast jakiegoś parkingu ? :) uwzględniającej rowniez boczne drogi a nie tylko te główne :)
To są drogi powiatowe, a nie gminne. Link do mapki dróg, fiolet = powiat http://ips.powiatstrzelinski.pl/pl/Drogi-powiatu-strzelinskiego.html
Ten wójt tez nie jest nasz tylko gdzieś tam z końskich to wiec jak ma dbać o nasz interes .

0

Przeczytaj także