Wspólne zdjęcie pań biorących udział w warsztatach: Elżbieta, Magda, Jola i Basia (z kubkami w ręku). Lidia Stanek-Wichlińska, Beata Zach i Waldemar Grochowski. W zajęciach brały jeszcze udział panie Kasia i Paulina nieobecne podczas naszej wizyty
Wspólne zdjęcie pań biorących udział w warsztatach: Elżbieta, Magda, Jola i Basia (z kubkami w ręku). Lidia Stanek-Wichlińska, Beata Zach i Waldemar Grochowski. W zajęciach brały jeszcze udział panie Kasia i Paulina nieobecne podczas naszej wizyty
Pisaliśmy na naszych łamach o dzieciach, które brały udział w warsztatach artystycznych. Do swojej pracowni w Suchowicach zaprosili je państwo Wichlińscy. Zakończyły się właśnie kolejne warsztaty...
Suchowice to niewielka miejscowość w gminie Borów. Pozornie nie wyróżniająca się spośród podobnych zarówno w swojej gminie, jak i gminach ościennych. Jest jednak coś, co sprawia, że Suchowice warto odwiedzić, warto poznać. Zaledwie kilka tygodni temu pisaliśmy o grupie dzieci, podopiecznych borowskiego GOPS-u, które uczestniczyły w warsztatach artystycznych właśnie w Suchowicach. Teraz w tym samym miejscu spotkały się mamy małych warsztatowiczów. - Spotykamy się w tym samym miejscu, ale już nie z dziećmi, ale z mamami naszych wcześniejszych gości - powiedziała Lidia Stanek-Wichlińska, plastyczka mieszkająca w Suchowicach. - Choć uczestnicy mają więcej lat, to cel naszych warsztatów jest taki sam. Lepiej poznać swoje dobre strony, a i zastanowić się nad tymi wymagającymi poprawy. Nauczyć się rozmawiać ze sobą, nabrać pewności w kontaktach z najbliższymi i w ogóle z ludźmi. A przede wszystkim poczuć własną wartość – wyjaśniła nam pani Lidka. - Wiedziałam, że jest takie miejsce w Suchowicach, gdzie przyjemnie można spędzić czas, a przy okazji nauczyć się czegoś. Powiedział mi o tym syn. Kiedy więc dowiedziałam się, że mogę pojechać tam, to natychmiast się zgodziłam – powiedziała jedna z uczestniczek warsztatów.
CZYTAJ ten artykuł w całości. Dostępny tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także