Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Lipowa jest małą miejscowością w gminie Kondratowice. Swego czasu zrobiło się o niej głośno za sprawą planów budowy nowoczesnego kompleksu hotelowo-konferencyjnego. Inwestycję miał przeprowadzić prywatny inwestor, jednak stanęła ona w martwym punkcie.
- Ostatnie spotkanie z inwestorem odbyłem 3-4 miesiące temu w Warszawie. Wiem, że firma stara się o zmiany projektowe. Wykonawca po prostu planuje na nowo sporządzić projekt budowlany - poinformował wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak.

komentarze   

Permalink10 +2 Zepp
Spa
Ludzie w jakich czasach wy żyjecie. Żadnego SPA nie będzie!!!!!,chodziło tylko aby Firma z Warszawy dostała kase € Ino,Tak zwaną dotację.I na tym SIĘ zakończy.
2018-01-04 18:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink9 +4 dst
liczy się jakość nie ilość
[cyt
Życzyłbym takiego wójta każdej innej gminie. Fakty mówią same za siebie. Tyle inwestycji zostało zrobionych, że inni mogą tylko o tym pomarzyć. A niczym nie poparta krytyka to tylko hejt.

Liczy się jakość nie ilość, i w tym problem. Co z tego że zrobione jak za chwilę się sypie, w ten sposób to nigdy nie będzie lepiej, taniej też. Zatrudnianie znajomych też wzorowo funkcjonuje, wybory w przyszłym roku mam nadzieję że się ludzie więcej nie nabiorą! Gdzie tu hejt?
2017-12-04 15:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink8 +6 spajker
RE: Co dalej ze SPA?
Cytuję Sportowiec:
Cytuję dst:
Uwaga co nowy nr gazety będą nowe ,,zasługi'' wójtka opisane, za chwile będzie ludzi zauważał na ulicy, będzie się z każdym witał, a po wyborach maska opada. Czwarta kadencja nadchodzi? marzyć każdemu wolno, ale nie zawsze się spełniają! Pan niech idzie do innej pracy tutaj już się (nie)sprawdził.

Życzyłbym takiego wójta każdej innej gminie. Fakty mówią same za siebie. Tyle inwestycji zostało zrobionych, że inni mogą tylko o tym pomarzyć. A niczym nie poparta krytyka to tylko hejt.

zaraz zaraz . ja sam w ostatnim czasie w myślach rozebrałem linię kolejową aby robiła za ekościeżkę dla rowerów a dwa tygodnie później w myślach ją poskładałem aby była to linia kolejowa wożąca kamień. przed moim urzędem tryska fontanna, jedni mówią je to erupcja mojego intelektu a inni mówią że to wodolejstwo. z tych rozterek włosy mi już wyszły a to jedyne co mi w życiu wyszło.
2017-12-04 13:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink7 -10 Sportowiec
Cytuję dst:
Uwaga co nowy nr gazety będą nowe ,,zasługi'' wójtka opisane, za chwile będzie ludzi zauważał na ulicy, będzie się z każdym witał, a po wyborach maska opada. Czwarta kadencja nadchodzi? marzyć każdemu wolno, ale nie zawsze się spełniają! Pan niech idzie do innej pracy tutaj już się (nie)sprawdził.

2017-12-04 12:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 +7 dst
wybory się zblizają
2017-12-04 12:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 +4 SMERFETKA
Jest taki "fajny" POseł,który "fantastycznie" opowiadał tzw. BUJDY NA RESORACH, jak widać jego partyjny kolega stosuje te BUJDY w praktyce.
2017-12-03 23:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 -11 Dąb
Do wyborów jeszcze daleko. A zmiany w projektach trwają czasami bardzo długo. Może się nie udać zakończyć inwestycje do końca 19 roku. Ale niewiem niewiem.
2017-12-03 21:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +9 Nikoś
Co cztery lata te same odgrzewane kotlety,znaczy wybory tuż tuż,jeszcze temat specjalnej strefy ekonomicznej i mamy komplet wydarzeń
2017-12-03 17:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -5 Wstecz
Niech budują :-*
2017-12-03 15:58 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +3 spajker
wszystko przez politykę. w czasach kiedy 8 ważnych urzędników ministerstwa finansów , 10 ważnych dyrektorów sądów wyprowadza cba w kajdanach, kto odważy się zainwestować miliony w pralnię????
2017-12-03 14:41 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież