Tak ma wyglądać kompleks hotelowo-konferencyjny w Lipowej
Lipowa jest małą miejscowością w gminie Kondratowice. Swego czasu zrobiło się o niej głośno za sprawą planów budowy nowoczesnego kompleksu hotelowo-konferencyjnego. Inwestycję miał przeprowadzić prywatny inwestor, jednak stanęła ona w martwym punkcie.
- Ostatnie spotkanie z inwestorem odbyłem 3-4 miesiące temu w Warszawie. Wiem, że firma stara się o zmiany projektowe. Wykonawca po prostu planuje na nowo sporządzić projekt budowlany - poinformował wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Zepp
Spa
Ludzie w jakich czasach wy żyjecie. Żadnego SPA nie będzie!!!!!,cho dziło tylko aby Firma z Warszawy dostała kase € Ino,Tak zwaną dotację.I na tym SIĘ zakończy.
0
Gravatar
dst
liczy się jakość nie ilość
[cytŻyczyłbym takiego wójta każdej innej gminie. Fakty mówią same za siebie. Tyle inwestycji zostało zrobionych, że inni mogą tylko o tym pomarzyć. A niczym nie poparta krytyka to tylko hejt.Liczy się jakość nie ilość, i w tym problem. Co z tego że zrobione jak za chwilę się sypie, w ten sposób to nigdy nie będzie lepiej, taniej też. Zatrudnianie znajomych też wzorowo funkcjonuje, wybory w przyszłym roku mam nadzieję że się ludzie więcej nie nabiorą! Gdzie tu hejt?
0
Gravatar
spajker
RE: Co dalej ze SPA?
Sportowiec powiedziała :
dst powiedziała :
Uwaga co nowy nr gazety będą nowe ,,zasługi'' wójtka opisane, za chwile będzie ludzi zauważał na ulicy, będzie się z każdym witał, a po wyborach maska opada. Czwarta kadencja nadchodzi? marzyć każdemu wolno, ale nie zawsze się spełniają! Pan niech idzie do innej pracy tutaj już się (nie)sprawdził.
Życzyłbym takiego wójta każdej innej gminie. Fakty mówią same za siebie. Tyle inwestycji zostało zrobionych, że inni mogą tylko o tym pomarzyć. A niczym nie poparta krytyka to tylko hejt.
zaraz zaraz . ja sam w ostatnim czasie w myślach rozebrałem linię kolejową aby robiła za ekościeżkę dla rowerów a dwa tygodnie później w myślach ją poskładałem aby była to linia kolejowa wożąca kamień. przed moim urzędem tryska fontanna, jedni mówią je to erupcja mojego intelektu a inni mówią że to wodolejstwo. z tych rozterek włosy mi już wyszły a to jedyne co mi w życiu wyszło.

0
Gravatar
Sportowiec
RE: Co dalej ze SPA?
dst powiedziała :
Uwaga co nowy nr gazety będą nowe ,,zasługi'' wójtka opisane, za chwile będzie ludzi zauważał na ulicy, będzie się z każdym witał, a po wyborach maska opada. Czwarta kadencja nadchodzi? marzyć każdemu wolno, ale nie zawsze się spełniają! Pan niech idzie do innej pracy tutaj już się (nie)sprawdził.
Życzyłbym takiego wójta każdej innej gminie. Fakty mówią same za siebie. Tyle inwestycji zostało zrobionych, że inni mogą tylko o tym pomarzyć. A niczym nie poparta krytyka to tylko hejt.

0
Gravatar
dst
wybory się zblizają
Uwaga co nowy nr gazety będą nowe ,,zasługi'' wójtka opisane, za chwile będzie ludzi zauważał na ulicy, będzie się z każdym witał, a po wyborach maska opada. Czwarta kadencja nadchodzi? marzyć każdemu wolno, ale nie zawsze się spełniają! Pan niech idzie do innej pracy tutaj już się (nie)sprawdził.
0
Gravatar
SMERFETKA
RE: Co dalej ze SPA?
Jest taki "fajny" POseł,który "fantastycznie" opowiadał tzw. BUJDY NA RESORACH, jak widać jego partyjny kolega stosuje te BUJDY w praktyce.
0
Gravatar
Dąb
RE: Co dalej ze SPA?
Do wyborów jeszcze daleko. A zmiany w projektach trwają czasami bardzo długo. Może się nie udać zakończyć inwestycje do końca 19 roku. Ale niewiem niewiem.
0
Gravatar
Nikoś
RE: Co dalej ze SPA?
Co cztery lata te same odgrzewane kotlety,znaczy wybory tuż tuż,jeszcze temat specjalnej strefy ekonomicznej i mamy komplet wydarzeń
0
Gravatar
Wstecz
RE: Co dalej ze SPA?
Niech budują :-*
0
Gravatar
spajker
RE: Co dalej ze SPA?
wszystko przez politykę. w czasach kiedy 8 ważnych urzędników ministerstwa finansów , 10 ważnych dyrektorów sądów wyprowadza cba w kajdanach, kto odważy się zainwestować miliony w pralnię????
0

Przeczytaj także