Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W połowie lutego wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak udał się do Izraela z oficjalną wizytą. Miała ona związek z targami Muni World 2018. Organizatorem była ambasada Izraela oraz jedna z polsko - izraelskich izb gospodarczych.
- Wcześniej w Polsce uczestniczyłem w spotkaniu z przedsiębiorcami, którzy chcieliby sprzedawać w Polsce nowoczesne technologie. Oprócz targów, odbyły się wizyty studyjne w różnych miastach, podczas których można było wymienić się różnego rodzaju doświadczeniami samorządowymi – mówił Bochnak. Dodał także, że podczas targów zapoznał się między innymi z systemami smart city. Są to nowoczesne technologie ułatwiające zarządzanie komunikacją miejską. - Widzieliśmy na przykład autobusy, które w dużej mierze obsługuje komputer. Zawierają one pełen monitoring i ostrzeżenia o zbliżających się rowerzystach. Było sporo nowinek technologicznych, z którymi spotkamy się wkrótce w naszym kraju - kontynuował wójt. Wspomniał, że polska delegacja odwiedziła też burmistrza Hajfy. - Jest to bardzo nowoczesne miasto blisko granicy z Syrią i Libanem. Znajduje się tam fabryka Philipsa produkująca nowoczesny sprzęt medyczny, na przykład specjalną tabletkę, która ma w środku mikrokamery badające przewód pokarmowy - podkreślił szef gminy Kondratowice. Zaznaczył też, że mimo napięcia dyplomatycznego między Polską a Izraelem, spotkał się z bardzo ciepłym przywitaniem i gościnnością tamtejszej społeczności.

Komentarze   

Permalink7 +12 dst
Naród sponsorem wycieczek!
Wójt na wycieczce za nasze pieniądze, po co oni tam pojechali? czy zmieniły się relacje Polsko- Izraelskie po tej wizycie na ,,wysokim'' szczeblu? Przez takich PO-wców PIS wygrał wybory, żenada wstyd, chcą jechać na wycieczkę, niech sobie zapłacą (ale ze swoich pieniędzy) i jadą choćby na marsa!
2018-03-12 15:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 +5 Armia Krajowa
RE: Wójt Bochnak z wizytą w Izraelu
CZYŻ BY POWRÓT DO KORZENI
2018-03-09 23:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 +13 Leszek
RE: Wójt Bochnak z wizytą w Izraelu
Wszyscy gangsterzy pojechali na koszt biednych ludzi nabijać kasę żydom !
2018-03-08 08:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +6 cześ
antyżyd
Walić tą żydowską hołotę!!! Łapy precz od POLSKI!!!
2018-03-07 18:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +17 spajker
RE: Wójt Bochnak z wizytą w Izraelu
Cytuję Monia:
Tyle lat wójtowania, a krawat zawiązany do wysokości mostka, ale wieś...

jak ktoś ma posturę rolnika to żaden krawat nie pomoże. ciekawią mnie jednak barwy narodowe polskiej delegacji, nie są biało-czerwone ale wszystkie jakieś biało-niebieskie. pewien radny skarżył się że wójt jeśli chodzi o pieniądze to żydzi bardzo i może izraelczyków uczyć skąpstwa no ale inny znowu utrzymuje że jest utracjuszem i na swoją pensję i wojaże lekką ręką wyda każdą kwotę. nie wiem który z nich ma rację. niech chociaż w kondratowicach pojedzie ten komputerowy autobus z detektorem rowerzystów i z wi-fi.
2018-03-07 15:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +17 Monia
RE: Wójt Bochnak z wizytą w Izraelu
Tyle lat wójtowania, a krawat zawiązany do wysokości mostka, ale wieś...
2018-03-07 14:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +15 spajker
RE: Wójt Bochnak z wizytą w Izraelu
sołtys kowalski musi udać się na seszele aby sprawdzić tam możliwość zaimplementowania uprawy sorgo w podpierduchowie dolnym. sołtys nowak winien udać się na safarii do kenii celem wymiany doświadczeń w zakresie sposobu traktowania dzikiej zwierzyny, sołtys kierdziołek winien udać się na delegację na mauritius celem nawiązania współpracy "miasta partnerskie". w weekend polecam udać się do bratniej chorwacji, jeziora pitwickie, można tam obserwować wdrażanie norm europejskich. w tych kondratowicach wy....ać się higienicznie nie da a wójt na księżycu.
wójt kondratowic mógł chociaż pozdrowić bagsika i innych aferałów, którzy w polsce są złodziejami miliardów a w izraelu są bohaterami narodowymi.
2018-03-07 14:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz