Ekipie ze zdjęcia wokalista składa serdeczne podziękowania za współpracę nad realizacją jego projektu
Kiedy Wojtek zapytał mnie, kto z prasy lokalnej mógłby napisać coś na temat jego ostatniego projektu, od razu powiedziałam, że ja. No skoro znam go od dziecka i jeszcze przez trzy lata byłam jego wychowawczynią w Gimnazjum w Prusach, to cóż tu jeszcze dodawać. Wojtka poznałam jako człowieka z pasją i tak widzę go dzisiaj. Od lat podąża za swoimi marzeniami i małymi kroczkami je realizuje.
Wszyscy pewnie pamiętamy występ Wojtka Bałwako w „Bitwie na głosy”, gdzie wspierał drużynę Kamila Bednarka. Wojtek często też występuje podczas lokalnych imprez i uroczystości. Na podziw może zasługiwać jego upór i wytrwałość w dążeniu do celu. W czasach, kiedy wielu zniechęca się po jednym niepowodzeniu, on się nie poddaje i za to zasługuje na duży szacunek.
W czwartek, 14 czerwca, on i jego ekipa w Strzelińskim Ośrodku Kultury oraz w pałacu w Borku Strzelińskim kręcili debiutancki klip do piosenki „Alter Ego”.
Oto, co na ten temat mówi wykonawca: Klip jest wstępem do wydania debiutanckiego albumu. Obecnie jest on doszlifowywany. Gdy tylko będzie gotowy, rozpocznę poszukiwania wydawcy. Wiem z własnego doświadczenia, ale także na podstawie obserwacji działań moich znajomych, którzy zajmują się muzyką, że to będzie trudny orzech do zgryzienia.
Wojtek ma nadzieję, że uda mu się nawiązać współpracę z kimś z branży muzycznej, gdyż, jak twierdzi, przychodzi z gotowym materiałem i pomysłem na siebie.
- Stosunkowo długo szukałem własnej ścieżki w muzyce. Śpiewam właściwie od dziecka, ale dopiero teraz mam pewność, że materiał, który nagrałem z moim zespołem, jest na tyle wartościowe, by pokazać to szerszemu odbiorcy – mówi wokalista. Wojtek Bałwako na scenie Strzelińskiego Ośrodka Kultury podczas kręcenia teledysku
Warto podkreślić, ze Wojtek jest autorem tekstów swoich piosenek, napisał też scenariusz do teledysku i wymyślił swój wizerunek sceniczny. Mówi jednak - Wiele agencji managerskich odrzuca gotowe pomysły artystów na siebie, zapewniając kompleksową kreację wizerunku.
Wykonawca nie ma wykształcenia muzycznego, ale twierdzi też, że w Polsce nie ma zbyt dużo propozycji edukacyjnych dla młodych artystów, którzy chcieliby rozwijać się kompleksowo.
Kiedyś, czytając biografię Adele, zwróciłem uwagę na fragment, w którym była mowa o edukacji, jaką wokalistka przyjmowała od najmłodszych lat. W Anglii, na poziomie naszej szkoły średniej, uczyła się nie tylko kompozycji, śpiewu i przedmiotów artystycznych, ale także uczono ją, jak zarządzać swoim wizerunkiem, jak zbudować markę i w ogóle jak wygląda show-biznes od strony biznesu – podkreśla Wojtek.
Jego marzenia, jak mówi, realizują się dzięki ludziom, którzy go otaczają i w niego wierzą: rodzinie, przyjaciołom, producentowi albumu, zespołowi, itp. To oni dają mu motywację do pracy i wiarę, że jeżeli człowiek da trochę od siebie, to cały świat staje się przychylny i pomaga mu w samorealizacji.
- Moim marzeniem jest, żeby ten rozwój nigdy się nie zatrzymał, a ludzie, którzy mnie otaczają byli przy mnie zawsze – mówi.
Nie mogło też zabraknąć podziękowań. - Dziękuję wszystkim życzliwym osobom, które w ostatnich tygodniach, podczas przygotowań do realizacji klipu i w trakcie bardzo mi pomogły. Jest ich tak dużo, że nie sposób wszystkich wymienić. DZIĘKUJĘ najpiękniej, jak potrafię.
A was, kochani, proszę - trzymajcie kciuki, abym jak najszybciej mógł się podzielić ze światem swoją pracą. Jak śpiewa Dawid Podsiadło w swoim nowym singlu „z małego miasta wielkie sny.... „ w końcu zaczną się spełniać!:-)
„Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” – kończy nasz lokalny artysta.
Powodzenia!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Olka
Styl pisowni artykułu
Styl, w jakim został napisany ten artykuł jest chyba trochę poniżej poziomu jakim powinien posługiwać się nauczyciel języka polskiego.
0
Gravatar
Ktos
Ludzie są okropni
Jeśli ktoś pisze głupie komentarze to tylko z zazdrości. Jeśli chłopak ma taką możliwość i talent to niech się rozwija. A ludziom którym przeszkadza jego głos, to nie muszą go słuchać...
0
Gravatar
Baza !
RE: Mieszkaniec Prus nakręcił swój pierwszy teledysk
Ehhh.. powiedziała :
Zasłynął w bitwie na głosy raz coś tam zaśpiewał i tyle wielkie jaranie się chlopako lubnym jak by nie mamusia to by nigdzie nie występował w szkole w dupę wchodził paznokcie zapuszczał 2 Koncita Wurst
Najważniejsze że mają mniemanie o sobie !!! Nic wielkiego nie zdziałał ten chłopak , wręcz przeciwnie słuchałam go na jakimś lokalnym występie to tak się nadymał że myślałam że pęknie hihi , Wojtku zejdź na ziemię i lepiej nalewaj do baku paliwo bo obsługa klienta to też zaduzo dla Ciebie sorry ale ktoś powinien Ci to uzmysłowić

0
Gravatar
EHH
QE
KAMILLLA bo chyba o to chodziło
0
Gravatar
Kamillla
RE: Mieszkaniec Prus nakręcił swój pierwszy teledysk
Fajnie że robi chłopak coś dla siebie. Nie widziałam występu ale pierwsze zdjecie zle mi sie kojaży jak jakis alwaro podstarzaly i dziewczyny z dyskoteki lat 80 wlosy na tapir i w tango. Nie wyglada to naturalnie czy fajnie
0
Gravatar
Ehhh..
Wojtek
Zasłynął w bitwie na głosy raz coś tam zaśpiewał i tyle wielkie jaranie się chlopako lubnym jak by nie mamusia to by nigdzie nie występował w szkole w dupę wchodził paznokcie zapuszczał 2 Koncita Wurst
0

Przeczytaj także