Firma Mota-Engil rozpoczęła remont drogi w okolicach Górki Sobockiej
Trwają prace remontowe na drodze od kopalni w Górce Sobockiej do skrzyżowania z drogą powiatową. Remont ten to pokłosie spotkań, które odbyli sołtysi Górki i Gołostowic, radni z tamtych terenów, wójt Wojciech Bochnak oraz przedstawiciele kopalni Mota-Engil.
- Podpisaliśmy porozumienie, w którym umówiliśmy się na pewne rzeczy, jakie kopalnia ma wykonać na rzecz lokalnej społeczności. Jednym z jego elementów jest właśnie kompleksowy remont drogi gminnej - poinformował Bochnak. Koszty prac remontowych poniesie w całości firma Mota-Engil.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
DST
Spajker, jednak jestes biedny.
Oj biedny człowieku, nie zrozumiałeś co zostało napisane, może poproś kogoś o pomoc to ci wytłumaczy.
0
Gravatar
spajker
RE: Kopalnia wyremontuje drogę
DST powiedziała :
Twoje męczarnie przelane na papier przedstawiają ciebie w całej krasie, nie powtarzaj się, wiemy że się tak nazywasz biedaku.
nie jestem biedakiem a pisanie mnie nie męczy. ja też wiem jak się nazywam. wiemy(?) oznacza grupe trzymająca władzę czy też konieczność zbiorowego myślenia celem napisania jednego zdania?

0
Gravatar
DST
Spajker nie musisz się przedstawiać
Twoje męczarnie przelane na papier przedstawiają ciebie w całej krasie, nie powtarzaj się, wiemy że się tak nazywasz biedaku.
0
Gravatar
tOME
KASA KASAA
dst powiedziała :
Od naprawy dróg jest zarządca drogi, każdy zakład w tym kopalnia płaci podatki, my również łącznie z tym w paliwie który miał być przeznaczony na utrzymanie dróg.Każdy ma prawo z tych dróg korzystać, chyba że są jakieś ograniczenia o czym informują znaki drogowe, AMEN.
Droga z Górki Sobockiej do Strzelina to bardzo stara droga przystosowana do wozów konnych na której położono kilkadziesiąt lat temu tylko asfaltowy dywanik nie przystosowana do takiej trakcji jak obecnie czyli Tysiące 40 tonowych zestawów TiR w miesiącu. Wydobycie kopalni to ok. 1 mln ton rocznie i to wszystko wywozi się tą drogą to ok. 30 tysięcy tirów rocznie gdyby postawiono znaki o rzeczywistym dopuszczalnym obciążeniu myślę że to max 6 ton to kopalnie by zamknięto .

0
Gravatar
DST
RE: Kopalnia wyremontuje drogę
DST powiedziała :
Spajker jak jesteś chory to idź do lekarza może ci pomoże! Współczucie.
Dureń Stara Tępota w skrócie DST.

0
Gravatar
DST
Prostolinijne myślenie!
Spajker jak jesteś chory to idź do lekarza może ci pomoże! Współczucie.
0
Gravatar
spajker
RE: Kopalnia wyremontuje drogę
DST powiedziała :
Spajker a czy jeżdżące auta są przeładowane? to droga nie jest odpowiednio wykonana: asfalt na ziemi położony bez podbudowy, więc te mądrości sobie schowaj dla siebie.
jeżeli droga nie jest odpowiednia to nie wjeżdżaj w szkodę. jeżeli masz aids a zoz nie jest odpowiednio dezynfekowany to tam nie wchodź. jeżeli lubisz jak ktoś niszczy wspólną własność to strzelaj z procy do latarni i wyjaśnij że latarnia winna być solidniej wykonana. podaj swój adres, ja rozjadę ci ogrodzenie i wyjaśnię że ogrodzenie nie było dość solidne a zatem jestem usprawiedliwion y.

0
Gravatar
DST
Jarosław Wielki Spajker
Spajker a czy jeżdżące auta są przeładowane? to droga nie jest odpowiednio wykonana: asfalt na ziemi położony bez podbudowy, więc te mądrości sobie schowaj dla siebie.
0
Gravatar
spajker
RE: Kopalnia wyremontuje drogę
dst powiedziała :
Od naprawy dróg jest zarządca drogi, każdy zakład w tym kopalnia płaci podatki, my również łącznie z tym w paliwie który miał być przeznaczony na utrzymanie dróg.Każdy ma prawo z tych dróg korzystać, chyba że są jakieś ograniczenia o czym informują znaki drogowe, AMEN.
art 415 kodeksu cywilnego. kto wyrządził innej osobie szkodę obowiązany jest do jej naprawienia. czym innym jest użytkować drogę a czym innym jest niszczyć drogę. kopalnia płaci 1 milion podatków ale dokonuje zniszczeń na drogach za 300 milionów. wszyscy płacimy podatki ale nie wszyscy dokonujemy zniszczeń. wejdź do kina i zniszcz wnętrze, wychodząc powiedz ochronie że zapłąciłeś za bilet i jest w porządku.zarządca drogi jest od naprawy, kopalnia jest od niszczenia a emeryci, którzy są piechurami i dróg nie używają są od sfinansowania naprawy drogi. szczęść boże.

0
Gravatar
dst
Poproście Jarka to wyda odpowiedni dekret
Od naprawy dróg jest zarządca drogi, każdy zakład w tym kopalnia płaci podatki, my również łącznie z tym w paliwie który miał być przeznaczony na utrzymanie dróg.Każdy ma prawo z tych dróg korzystać, chyba że są jakieś ograniczenia o czym informują znaki drogowe, AMEN.
0

Przeczytaj także