Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Minął termin zgłaszania protestów dotyczących ostatnich wyborów samorządowych. Do Sądu Okręgowego we Wrocławiu, za pośrednictwem strzelińskiego sądu wpłynął jeden protest. Dotyczy wyborów wójta w gminie Kondratowice. Wnioskodawcy, Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Gmina Nasz Dom”, wskazują we wniosku uchybienia mogące mieć wpływ na ustalenie wyniku wyborów. Sąd rozpatrzy wniosek w ciągu 30 dni i może stwierdzić nieważność wyborów wójta.Maria Karakow zdobyła w wyborach 1107 głosów
Przypomnijmy, że wybory wygrał Tomasz Gracz, startujący z listy KWW „Nasza Gmina Kondratowice 2018”, który uzyskał 1109 głosów wyborców, a Maria Karakow KWW „Nasza Gmina Nasz Dom” - 1107 głosów.

Komentarze   

Permalink49 0 Anonimowe
Re
Z jakiego, bo to co niektórzy robią to ejst śmieszne tym bardziej pan/pani
2018-11-28 22:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink48 -17 Mieszkanka123
RE: Jest protest wyborczy
Haha i zdjęcia mówią same za siebie.. jaka cytryna na twarzach.. nic dodać nic ująć

Tak tak.. teraz proszę o minusy.. bo to potraficie najlepiej.
2018-11-28 18:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink47 -1 luz
Cytuję jagoda:
Cytuję kondecka .s:
zle mu z oczu patrzeć na wójta to on nie wygląda raczej pasował by jako konserwator w Gminie

karzdy w Urzędzie wie co to za osobnik ale nikt nic nie powie bo się go boją.

Jakos nie było widać radości w oczach pracowników w dniu ogłoszenia wyników wyborów, kiedy jeszcze plotka niosła , że wygrywa kandydatka.
2018-11-28 14:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink46 +15 jagoda
Cytuję kondecka .s:
zle mu z oczu patrzeć na wójta to on nie wygląda raczej pasował by jako konserwator w Gminie

karzdy w Urzędzie wie co to za osobnik ale nikt nic nie powie bo się go boją.
2018-11-28 11:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink45 -11 luz
Cytuję kondecka .s:

Spójrz człowieku na twarze radnych w dzisiejszym wydaniu SR. Już na pierwszy rzut oka widać w kim kipi jad.Kto się nadaje na konserwatora , choć w sumie nawet na to stanowisko się nie nadają.
2018-11-28 11:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink44 +18 kondecka .s
2018-11-26 23:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink43 -20 Mieszkanka123
Cytuję Abacus:
Cytuję Mieszkanka123:
Cytuję mieszkaniec gm.:
Cytuję Zepp:
Murem za Marią Karakow !!!!!.Jestem jak najbardziej za powtórkom wyborów,Cała Gmina o tym huczy że wybory były z fiksowane!!!!.Ludzie obucie się,chcecie aby znowu kolesiostwo rządziło.

Dokładnie, zgadzam się w 100 procntach, dodam jeszcze że nie rozumiem ludzi którzy piszą że radni są nieodpowiedzialn itp. za to jak opuścili ostatnią sesje, mają na to prawo.. nie pozdrawiam J.L K.O i jeszcze parę osób.

Oczywiście że są nie odpowiedzialni! I nie mają szacunku do tych którzy ich wybrali.. cóż.. Pani która zmieniła sołtysa w radzie mojego głosu następnym razem już nie dostanie.
Rada gminy powinna współpracować a oni pokazali właśnie jak cała kadencję będą to robić..

Czytam to i nie moge uwierzyc. Jest wygrany, przyjac to z honorem. Pracowac nastepne 4 lata i pokazac zeby Ciebie wybrali. Sa zwyciezcy i przegrani. i tyle. to nie sluzy gminie! wojna PO - PiS. komu ona słuzy? niekomu. strata czasu na to, warto pracowac przez nastepna kadencje i na tym sie skupic

Jeszcze rozumiem jak by to było na szczeblu krajowym ale na gminnym? Gdzie wszystkim powinno zależeć aby dobrze w gminie było... I nie ważne ż jakiej partii się startowało.
2018-11-26 16:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink42 -21 Abacus
Kontrowersje
Cytuję Mieszkanka123:
Cytuję mieszkaniec gm.:
Cytuję Zepp:
Murem za Marią Karakow !!!!!.Jestem jak najbardziej za powtórkom wyborów,Cała Gmina o tym huczy że wybory były z fiksowane!!!!.Ludzie obucie się,chcecie aby znowu kolesiostwo rządziło.

Dokładnie, zgadzam się w 100 procntach, dodam jeszcze że nie rozumiem ludzi którzy piszą że radni są nieodpowiedzialn itp. za to jak opuścili ostatnią sesje, mają na to prawo.. nie pozdrawiam J.L K.O i jeszcze parę osób.

Oczywiście że są nie odpowiedzialni! I nie mają szacunku do tych którzy ich wybrali.. cóż.. Pani która zmieniła sołtysa w radzie mojego głosu następnym razem już nie dostanie.
Rada gminy powinna współpracować a oni pokazali właśnie jak cała kadencję będą to robić..

Czytam to i nie moge uwierzyc. Jest wygrany, przyjac to z honorem. Pracowac nastepne 4 lata i pokazac zeby Ciebie wybrali. Sa zwyciezcy i przegrani. i tyle. to nie sluzy gminie! wojna PO - PiS. komu ona słuzy? niekomu. strata czasu na to, warto pracowac przez nastepna kadencje i na tym sie skupic
2018-11-26 16:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink41 -26 Mieszkanka123
Cytuję mieszkaniec gm.:
Cytuję Zepp:

2018-11-25 21:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink40 -28 Mieszkanka123
Cytuję Gienia:
Cytuję Mieszkanka123:
Upsss... nie wyszlo a Wyszli... wójt jest.. taka niespodzianka :)

Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

Mogą sobie i 100 protestów pisać i tak to nie pomoże..

Trudno.. kasa i wino poszło w błoto..

Czy ktoś wkońcu powie tym panią kiedy jest czas na przerwę w pracy! Co chwila na papieroska! W ciągu dnia, tygodnia, miesiąca ile to będzie godzin poza wyznaczonym czasem na przerwę?

A co mnie to obchodzi? Ja ich szefem jestem?? Raczej ani nie moja broszka ani nie Twoja.
2018-11-25 21:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz