Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W ostatnim czasie samorząd gminy Kondratowice zakupił kamerę termowizyjną dla miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej - Zakup sfinansowano w znacznej kwocie ze środków funduszu sołeckiego 17 sołectw. Dofinansowanie z funduszu sołeckiego to 12 324,45 zł, a pozostały koszt to kwota z budżetu gminy w wysokości 4525,50 zł. - Urządzenie dostarczyła firma z Olkusza w wyniku przeprowadzenia analizy rynku. Kamera termowizyjna FLIR K33 może mierzyć temperaturę do 650 stopni Celsjusza. Cieszymy się z zakupu i mamy nadzieję, że nie będzie wielu sytuacji, w których nastąpi potrzeba jej użycia - powiedział wójt gminy Kondratowice Tomasz Gracz.

Komentarze   

Permalink11 -3 w temacie
ups
Cytuję MałgorzataKrzesińska:
Cytuję Trik:
Cytuję trele:
Cytuję Lodzia:
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...

A o która to radną chodzi?? Bo mamy dwie.

MK.

Drogi TRIKU. Ja w odróżnieniu od Ciebie podpisuję się tutaj. Jestem osobą publiczną i nie pozwolę sobie na takie oszczerstwa. Jestem całym sercem za tym aby straż nasza była dofinansowana i wyposażona w dobrej jakości sprzęt.Tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Mam dobry kontakt ze strażakami i mam nadzieję , że nikt kto myśli i mnie zna nie uwierzy w te oszczerstwa. A jeśli jeszcze masz jakieś sensacje ( wyssane z palca) to bardzo proszę o rozmowę bezpośrednią ze mną. Każde kolejne kłamstwa zgłoszę do odpowiednich organów.

MK to taka kawa proszę sobie zaparzyć ew jakieś ziółka :P
2018-12-19 11:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink10 +4 MałgorzataKrzesińska
RE: Wyposażyli ich w kamerę
Cytuję Trik:
Cytuję trele:
Cytuję Lodzia:
Dobrze, że kupili w tym roku. W przyszłym może być krucho. Radna z Kondratowic chodzi i mówi że w przyszłym roku już nie dadzą pieniędzy na straż pożarną. Ciekawe dlaczego tak mówi..... Miesiąc jest radną i już wie że obetną środki???? Zapomniała również że straż jej też pomagała... To jest straszne czym zajmują się radni.... ŻENADA :) Wstyd, Pani chyba nie wie jakie kompetencje mają radni.... Cała wioska się śmieje...

MK.

Drogi TRIKU. Ja w odróżnieniu od Ciebie podpisuję się tutaj. Jestem osobą publiczną i nie pozwolę sobie na takie oszczerstwa. Jestem całym sercem za tym aby straż nasza była dofinansowana i wyposażona w dobrej jakości sprzęt.Tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Mam dobry kontakt ze strażakami i mam nadzieję , że nikt kto myśli i mnie zna nie uwierzy w te oszczerstwa. A jeśli jeszcze masz jakieś sensacje ( wyssane z palca) to bardzo proszę o rozmowę bezpośrednią ze mną. Każde kolejne kłamstwa zgłoszę do odpowiednich organów.
2018-12-19 07:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink9 -1 Mieszkanka123
Cytuję Lodzia:

A Ty to wiesz od niej czy gdzieś coś się słyszało..? O ile dobrze JA wiem to nic takiego nie mówi.. aaa i raczej po wiosce to nie chodzi a jeździ.. zresztą.. od początku nie mieli przewagi więc nie miało by sensu mówić takiego czegoś... A łatwo kogoś oczernic nie? Tylko że można też dojść kto i co pisze..
2018-12-18 23:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink8 +1 Trik
?
Cytuję trele:
Cytuję Lodzia:

MK.
2018-12-18 21:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink7 0 trele
Cytuję Lodzia:

2018-12-18 17:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 +3 magda w
Każdy może pooglądać sobie cyrk w Kondratowicach podczas sesji. Na youtube wystarczy wpisać Gmina Kondratowice sesje. Sami audytorzy i profesjonaliści. Jestem ciekaw czy ktoś z nich ma chociażby średnie wykształcenie???? Chodzi mi o tą elitę z Panem K. na czele?

Skoro tacy mądrzy to na pewno szybko postawią gminę na nogi....
2018-12-18 14:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 -2 ewunia
Skoro wiesz coś o nadużyciach z paliwem to czego nie zgłosisz? Idź zgłoś i to jak najszybciej. Czekamy hahahha ....
2018-12-18 14:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +4 w temacie
michał
A taki jeden co krzyczał "złodzieje, złodzieje" zapomniał o paliwie ze straży ?
2018-12-17 20:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +1 jagoda
Gupia baba to i głupoty plecie.
2018-12-17 18:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +1 Lodzia
2018-12-17 18:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz