Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zakończył się pierwszy etap budowy dróg Różanej i Makowej w Kondratowicach. Przeprowadziła go firma „TOMUŚ” ze Strzelina. Zakres prac obejmował wykorytowanie ziemi na głębokość ok 30 cm, transport kruszywa i zasypanie koryta dróg wraz z zagęszczeniem, łącznie na odcinku ok 250m długości i 4m szerokości.
- Sołtys Kondratowic Paweł Rogaliński przyczynił się do znalezienia firmy, która wykorytowała drogi wraz z transportem w dobrej cenie. Ze swojej strony wynegocjowałem atrakcyjne ceny, jeżeli chodzi o kruszywa, blisko 500 ton kamienia. Łączny koszt zadania to 20 tys. zł, z czego 16 tys to środki z budżetu gminy, natomiast sołectwo przeznaczyło środki w ramach funduszu sołeckiego w wysokości 4 tys zł - poinformował wójt gminy Kondratowice Tomasz Gracz.
W przyszłości planowane jest położenie nawierzchni z asfaltu lub kostki brukowej. Jeżeli będzie taka możliwość, to gmina złoży wniosek o dofinansowanie tego zadania ze środków zewnętrznych.

Komentarze   

Permalink10 +9 frank
RE: Makowa i Różana są wreszcie drogami
Cytuję Jasiu:
Cytuję Franciszek:
Cytuję spajker:
No i tera bogoce co się wille za 200 tys postawili bedo mieć drogę dla swoich czarnych BMW.
Pole orne letnikom za 2 miliony opyla i do Egiptu za 1100 w październiku poleco.

Żal ci człowieku ? Co ci znowu nie pasuje ? A kto ci broni mieć willę ?

Osinski mu wybuduje.

A drogę zrobi mu zakład video filmowanie wójtowskie i łapówek branie
2019-08-13 21:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink9 +6 Jasiu
Cytuję Franciszek:
Cytuję spajker:
No i tera bogoce co się wille za 200 tys postawili bedo mieć drogę dla swoich czarnych BMW.
Pole orne letnikom za 2 miliony opyla i do Egiptu za 1100 w październiku poleco.

Osinski mu wybuduje.
2019-08-13 16:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink8 -3 Hela
Komarek
Szukam taniutkiego motorowera dla Spajkera.
2019-08-13 16:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink7 -1 spajker
Cytuję Franciszek:
Cytuję spajker:

Żal mi. Mam owłosiona głowę i nie mam czarnego BMW. Jak swoją kawalerkę we Wrocławiu sprzedam to stać mnie będzie na zakup kondratowic z poglowiem i co ja z tym zrobię,?
2019-08-13 15:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 +4 spajker
Cytuję Hela:
Szukam taniego motorowera dla Spajkera.

Zrobisz loda swojemu panu to oprócz butów to i motorower ci kupi.
2019-08-13 15:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 -4 Hela
Szukam taniego motorowera dla Spajkera.
2019-08-13 14:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 -6 Franciszek
Cytuję spajker:

2019-08-13 11:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 -6 dst
nikoś zawiś(ć)
niktoś zostań sołtysem zrobisz coś dla siebie no i dla nas, przestaniesz narzekać na sołtysa tylko co na to mieszkańcy?
2019-08-13 11:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +4 spajker
2019-08-13 11:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +9 Nikoś
Głównie po to się idzie na sołtysa żeby zrobic sobie dojazd do posesji
2019-08-13 09:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz