Wójt Kondratowic Wojciech Bochnak oraz kierownik GOPS Maria Stępnik sprawdzali wydawanie żywnościGmina Kondratowice wraz z Bankiem Żywności we Wrocławiu uczestniczy w projekcie przekazywania mieszkańcom darów żywnościowych w postaci paczek. - Pozyskaliśmy z banku kilkanaście ton żywności, w tym bardzo dużą ilość jabłek. Od 28 stycznia rozpoczynamy rozdawanie zdrowych produktów - poinformował nas wójt gminy Wojciech Bochnak. Dodał także, że osoby, do których ta pomoc ma trafić, są powiadamiane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Korzystający z pomocy będą również sami rozdawać wspomnianą żywność. Uczą się tym samym odpowiedzialności, gdyż muszą wszystkie produkty odebrać i wydać. Nadzór nad akcją prowadzi GOPS w Kondratowicach.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gosc
RE: Tony żywności do rozdania
ZIUTA .K powiedziała :
MÓJ KRÓLIK NIE MÓGŁ TEGO JEŚĆ TO SAMA CHEMIA PRYSKANE MARCHEWKI JABŁKA 3 RAZY DZIENNIE A KONSERWY KARMA DLA KOTÓW LEPSZA W SMAKU ,,JESTEM BIEDNA KOBIETA ALE NIE GŁUPIA ABY SIE ZA DARMO OTRUĆ NIECH WÓJT TO JE Z SWOIMI PUPILKAMI,A MI NIECH ODDA SWOJA PENSJE TO JA SOBIE KUPIE WĘDLINĘ W GOŁOSTOWICACH U GOSPODARZA NATURALNA Z CZOSNKIEM... ZIUTA ,K
a komputer to pewnie z gminnego programu dostałaś co ???było sobie kupić jakiś firmowy , a nie korzystać z takiego zwykłego sprzętu i internetu za darmo !!!

0
Gravatar
izyk
RE: Tony żywności do rozdania
ZIUTA .K powiedziała :
MÓJ KRÓLIK NIE MÓGŁ TEGO JEŚĆ TO SAMA CHEMIA PRYSKANE MARCHEWKI JABŁKA 3 RAZY DZIENNIE A KONSERWY KARMA DLA KOTÓW LEPSZA W SMAKU ,,JESTEM BIEDNA KOBIETA ALE NIE GŁUPIA ABY SIE ZA DARMO OTRUĆ NIECH WÓJT TO JE Z SWOIMI PUPILKAMI,A MI NIECH ODDA SWOJA PENSJE TO JA SOBIE KUPIE WĘDLINĘ W GOŁOSTOWICACH U GOSPODARZA NATURALNA Z CZOSNKIEM... ZIUTA ,K
jednak jesteś głupia - czemu mają ci oddać pensje? Komuna nauczyła ludzi brać, bo im się należy....... wędlinę sobie sama zrób...... i za kasę GOPSu nie pij....

0
Gravatar
ZIUTA .K
RE: Tony żywności do rozdania
MÓJ KRÓLIK NIE MÓGŁ TEGO JEŚĆ TO SAMA CHEMIA PRYSKANE MARCHEWKI JABŁKA 3 RAZY DZIENNIE A KONSERWY KARMA DLA KOTÓW LEPSZA W SMAKU ,,JESTEM BIEDNA KOBIETA ALE NIE GŁUPIA ABY SIE ZA DARMO OTRUĆ NIECH WÓJT TO JE Z SWOIMI PUPILKAMI,A MI NIECH ODDA SWOJA PENSJE TO JA SOBIE KUPIE WĘDLINĘ W GOŁOSTOWICACH U GOSPODARZA NATURALNA Z CZOSNKIEM... ZIUTA ,K
0
Gravatar
spajker
RE: Tony żywności do rozdania
strzelinianin powiedziała :
spajker powiedziała :
strzelinianin powiedziała :
Pan wójt jest dzielnym człowiekiem i zaradnym szefem lokalnej władzy .Patrzcie Państwo i podziwiajcie.!!! Zebrał kilka worków kartofli,marchwi i kapusty.A teraz nasz łaskawca rozda to biedakom zamieszkującym terytorium Jego gminy.Na koniec pytanie.A skąd ci biedacy stojący w kolejce po marchewkę się wzięli??? Czyja polityka społeczna przyczyniła się do powstania tej grupy ludzi???
ludzie głupi i biedni istnieli zawsze niezależnie od polityki. spójrz na siebie.
Spajker byłeś na badaniach, czy dopiero się wybierasz?
w życiu wyszły ci tylko włosy. moja znajoma narzekała nawet na seks z tobą.

0
Gravatar
DANIEL PATROL
RE: Tony żywności do rozdania
Rzadkośc takiej postawy ...gratuluję i podrawiam
0
Gravatar
DANIEL PATROL
RE: Tony żywności do rozdania
Szanowany bardzo Pan wójt jest bardzo dobry dla mieszkańców gminy .To żadkość takiej postawy .Gratuluję !!! :-)
0
Gravatar
nim
smiechu warte
na wioskach rozdaje sie marchewke,przec ież gmina rolnicza,dzisia j kolejki po pieniądze z mopsu,darmowe obiadki na pocztowej,kiedy s sie mówiło ,bez pracy nie ma kołaczy
0
Gravatar
redo
RE: Tony żywności do rozdania
Bo to metoda kija i marchewki. teraz przyszedł czas na marchewkę :D
0
Gravatar
strzelinianin
RE: Tony żywności do rozdania
spajker powiedziała :
strzelinianin powiedziała :
Pan wójt jest dzielnym człowiekiem i zaradnym szefem lokalnej władzy .Patrzcie Państwo i podziwiajcie.!!! Zebrał kilka worków kartofli,marchwi i kapusty.A teraz nasz łaskawca rozda to biedakom zamieszkującym terytorium Jego gminy.Na koniec pytanie.A skąd ci biedacy stojący w kolejce po marchewkę się wzięli??? Czyja polityka społeczna przyczyniła się do powstania tej grupy ludzi???
ludzie głupi i biedni istnieli zawsze niezależnie od polityki. spójrz na siebie.
Spajker byłeś na badaniach, czy dopiero się wybierasz?

0
Gravatar
spajker
RE: Tony żywności do rozdania
strzelinianin powiedziała :
Pan wójt jest dzielnym człowiekiem i zaradnym szefem lokalnej władzy .Patrzcie Państwo i podziwiajcie.!!! Zebrał kilka worków kartofli,marchwi i kapusty.A teraz nasz łaskawca rozda to biedakom zamieszkującym terytorium Jego gminy.Na koniec pytanie.A skąd ci biedacy stojący w kolejce po marchewkę się wzięli??? Czyja polityka społeczna przyczyniła się do powstania tej grupy ludzi???
ludzie głupi i biedni istnieli zawsze niezależnie od polityki. spójrz na siebie.

0

Przeczytaj także