Do sprawy odniósł się wójt Wojciech Bochnak
Do sprawy odniósł się wójt Wojciech Bochnak
Gmina Kondratowice jest właścicielem działek za torami kolejowymi po wjeździe do wsi od strony Prus. Niedawno samorząd zaczął wypowiadać umowy dzierżawy wspomnianych nieruchomości z trzymiesięcznym okresem.
Do sprawy odniósł się wójt Wojciech Bochnak. - Nieruchomości te w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego funkcjonują jako działki przemysłowo-usługowe. Ogłosiliśmy przetarg na sprzedaż 30- arowej działki właśnie pod przemysł i usługi. Pojawiła się osoba, która jest zainteresowana jej kupnem. Prawdopodobnie powstanie tam nowy zakład pracy – tłumaczył.
Jak tylko będziemy w posiadaniu dodatkowych informacji na temat zakładu pracy, który ma powstać w Kondratowicach, natychmiast poinformujemy o tym na łamach gazety.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Nikodem
Odp
Nikos powiedziała :
A co to już nie miało być na terenie gminy . A może lotnisko ze walniemy!
Wymienić należy : Specjalną strefe Ekonomiczną, Turbiny wiatrowe, SPA w Lipowie i wiele innych atymczasem......

0
Gravatar
Nikos
RE: Powstanie nowy zakład pracy?
A co to już nie miało być na terenie gminy . A może lotnisko ze walniemy!
0
Gravatar
spaiker
RE: Powstanie nowy zakład pracy?
"Jak tylko będziemy w posiadaniu dodatkowych informacji na temat zakładu " "natychmiast poinformujemy o tym". Bardzo was proszę gdy tylko będzie w posiadaniu o poinformowanie. Żywo jestem zainteresowany pracą w nowym zakładzie na stanowisku stróża lub sekretarki. Gumofilce już mam i garnitur roboczy też na czym mój przyszły pracodawca zaoszczędził by 177,57 zł które wcześniej z własnej kieszeni wydałem. Mam rentę ze względu na mój stan umysłowy więc pracodawca zaoszczędził by 45% ZUS, i 20% PiT a o 23% VAT już nie wspomnę. Będąc stróżem miałbym więcej czasu na pisanie komentarzy dlatego jak tylko będziecie w posiadaniu redaktory to poinformuje o tym na łamach.
0

Przeczytaj także