Do sprawy odniósł się wójt Wojciech Bochnak

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Gmina Kondratowice jest właścicielem działek za torami kolejowymi po wjeździe do wsi od strony Prus. Niedawno samorząd zaczął wypowiadać umowy dzierżawy wspomnianych nieruchomości z trzymiesięcznym okresem.
Do sprawy odniósł się wójt Wojciech Bochnak. - Nieruchomości te w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego funkcjonują jako działki przemysłowo-usługowe. Ogłosiliśmy przetarg na sprzedaż 30- arowej działki właśnie pod przemysł i usługi. Pojawiła się osoba, która jest zainteresowana jej kupnem. Prawdopodobnie powstanie tam nowy zakład pracy – tłumaczył.
Jak tylko będziemy w posiadaniu dodatkowych informacji na temat zakładu pracy, który ma powstać w Kondratowicach, natychmiast poinformujemy o tym na łamach gazety.

komentarze   

Permalink3 +4 Nikodem
Odp
Cytuję Nikos:
A co to już nie miało być na terenie gminy . A może lotnisko ze walniemy!

Wymienić należy : Specjalną strefe Ekonomiczną, Turbiny wiatrowe, SPA w Lipowie i wiele innych atymczasem......
2017-03-21 20:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +10 Nikos
RE: Powstanie nowy zakład pracy?
A co to już nie miało być na terenie gminy . A może lotnisko ze walniemy!
2017-03-21 18:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +10 spaiker
RE: Powstanie nowy zakład pracy?
"Jak tylko będziemy w posiadaniu dodatkowych informacji na temat zakładu " "natychmiast poinformujemy o tym".
Bardzo was proszę gdy tylko będzie w posiadaniu o poinformowanie. Żywo jestem zainteresowany pracą w nowym zakładzie na stanowisku stróża lub sekretarki. Gumofilce już mam i garnitur roboczy też na czym mój przyszły pracodawca zaoszczędził by 177,57 zł które wcześniej z własnej kieszeni wydałem. Mam rentę ze względu na mój stan umysłowy więc pracodawca zaoszczędził by 45% ZUS, i 20% PiT a o 23% VAT już nie wspomnę. Będąc stróżem miałbym więcej czasu na pisanie komentarzy dlatego jak tylko będziecie w posiadaniu redaktory to poinformuje o tym na łamach.
2017-03-21 17:59 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież