Do sprawy odniósł się wójt Wojciech Bochnak
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Gmina Kondratowice jest właścicielem działek za torami kolejowymi po wjeździe do wsi od strony Prus. Niedawno samorząd zaczął wypowiadać umowy dzierżawy wspomnianych nieruchomości z trzymiesięcznym okresem.
Do sprawy odniósł się wójt Wojciech Bochnak. - Nieruchomości te w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego funkcjonują jako działki przemysłowo-usługowe. Ogłosiliśmy przetarg na sprzedaż 30- arowej działki właśnie pod przemysł i usługi. Pojawiła się osoba, która jest zainteresowana jej kupnem. Prawdopodobnie powstanie tam nowy zakład pracy – tłumaczył.
Jak tylko będziemy w posiadaniu dodatkowych informacji na temat zakładu pracy, który ma powstać w Kondratowicach, natychmiast poinformujemy o tym na łamach gazety.

Komentarze   

Permalink3 +4 Nikodem
Odp
Cytuję Nikos:
A co to już nie miało być na terenie gminy . A może lotnisko ze walniemy!

Wymienić należy : Specjalną strefe Ekonomiczną, Turbiny wiatrowe, SPA w Lipowie i wiele innych atymczasem......
2017-03-21 20:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +10 Nikos
RE: Powstanie nowy zakład pracy?
A co to już nie miało być na terenie gminy . A może lotnisko ze walniemy!
2017-03-21 18:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +10 spaiker
RE: Powstanie nowy zakład pracy?
"Jak tylko będziemy w posiadaniu dodatkowych informacji na temat zakładu " "natychmiast poinformujemy o tym".
Bardzo was proszę gdy tylko będzie w posiadaniu o poinformowanie. Żywo jestem zainteresowany pracą w nowym zakładzie na stanowisku stróża lub sekretarki. Gumofilce już mam i garnitur roboczy też na czym mój przyszły pracodawca zaoszczędził by 177,57 zł które wcześniej z własnej kieszeni wydałem. Mam rentę ze względu na mój stan umysłowy więc pracodawca zaoszczędził by 45% ZUS, i 20% PiT a o 23% VAT już nie wspomnę. Będąc stróżem miałbym więcej czasu na pisanie komentarzy dlatego jak tylko będziecie w posiadaniu redaktory to poinformuje o tym na łamach.
2017-03-21 17:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz