Foto: KPP Strzelin
Foto: KPP Strzelin
W czwartek, 21 września, Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie w ramach akcji "Edward" skierowała do służby 3 patrole z komórki organizacyjnej ruchu drogowego w celu prowadzenia wzmożonego nadzoru nad ruchem drogowym.
W czasie akcji "EDWARD" zrealizowane zostały działania edukacyjno - profilaktyczne ukierunkowane na rowerzystów jako niechronionych uczestników ruchu drogowego.
W czasie działań, policjanci ruchu drogowego, mieli za zadanie reagować na wszelkiego rodzaju wykroczenia, popełniane przez tych użytkowników dróg i przekazywać informacje, dotyczące zagrożeń jakie mogą nieść za sobą, ujawnione nieprawidłowe zachowania na drodze.
Podczas działań, policjanci wręczali rowerzystom elementy odblaskowe, służące do zamontowania na rowerze bądź na ubiorze rowerzysty, w celu zwiększenia ich widoczności na drogach po zapadnięciu zmroku.
W czasie prowadzenia akcji na terenie działania KPP w Strzelinie nie odnotowano zdarzeń drogowych na drogach publicznych.
Asp. szt. Robert Deja

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Strzelińska drogówka na drogach naszego powiatu realizowała zadania z projektu 'EDWARD"
PRL bis. jak miałem 6 lat jeżdziłem rowerkiem po chodniku. miałem sąsiada ORMOwca. ten uczynny człowiek kilka razy mnie zatrzymał na chodniku, wykręcił wentylki i spuścił powietrze z kół roweru jako karę za to że jeździłem rowerkiem po chodniku no i jako prewencję bo każdy 6-letni rowerzysta powinien jeździć po jezdni zaraz obok tirów. każdy ORMOwiec i społecznik wie że rowerem jeździ się po jezdni a nie po chodniku.
0

Przeczytaj też