Podczas interwencji pijany mężczyzna znieważył wulgarnymi słowami dwóch policjantów i został za to zatrzymany. Foto ilustracyjne
Podczas interwencji pijany mężczyzna znieważył wulgarnymi słowami dwóch policjantów i został za to zatrzymany. Foto ilustracyjne
Strzelińscy funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego mieszkańca Strzelina. Mężczyzna był nietrzeźwy (1,27mg/l) i podczas przeprowadzanej interwencji znieważył wulgarnymi słowami dwóch policjantów. W związku tym funkcjonariusze zatrzymali go.
Następnie przeprowadzono z mężczyzną czynności procesowe i po ich wykonaniu zwolniono mężczyznę. Sprawa trafi do sądu. Podczas interwencji strzelinianin spożywał alkohol i używał słów wulgarnych w miejscu publicznym.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Pił i znieważył policjantów
https://moto.wp.pl/tak-sie-zatrzymuje-przestepcow-w-usa-idealnie-wykonany-manewr-pit-6172453234137217a
0
Gravatar
Kantyna
Pił i znieważył policjantów
Piotrek powiedziała :
Ciekawe co by Spajker pisał jakby Policjanci zrobili to co trzeba i wjeb...li trolowi pałką ?Wtedy by pewnie byli be i jechałby po nich z góry na dół. Do takich czasów dożyliśmy że byle szuwar może opluć Policjanta lub innego urzędnika a ten ma się uśmiechać bo inaczej ich wywalą z roboty.
I jak myślisz Piotr czy taki policjant przywołując do porządku pałą będzie dalej "sumiennie" wykonywał swoje obowiązki zgodnie z regulaminem czy też ktoś posądzi go o naruszenie nietykalności cielesnej i sam skończy wiadomo gdzie.Miałem przykład na święcie Michała.Staliśmy w grupce (kobiety i meżczyzni)i nagle ktoś trącił mój bark przechodząc mówiąc przepraszam.Był to własnie policjant.Wcisnął się w towarzystwo łatwo ściągalnego mandatu.Nie skomentowałem tego aby nie dać panu policjantowi pożywki do swojej premii.Natomiast byłem świadkiem zdarzenia w którym udział brał jeden ze skazanych który już wyszedł z więzienia i co mnie zdziwiło?brak reakcji ze strony policji.Zresztą po imprezach w weekendy masz do wyboru albo hej góralu i ławki lub też wyścigi dryftingu modelami z lat 90 po rynku.Jeżeli masz policjantów w rodzinie lub też sam jesteś policjantem to stosuj prawo i pomagaj zwykłym obywatelom.Nie jestem durniem żeby czegoś takiego nie widzieć.Jeżeli chodzi o hejt?Zawsze jest w odpowiednim miejscu i czasie.Ludzie sobie takich rzeczy nie wymyślają tylko piszą prawde.Tylko dlatego że tak bardzo chca żeby sytuacja w tym upadłym mieście się zmieniła.

0
Gravatar
Piotrek
RE: Pił i znieważył policjantów
Ciekawe co by Spajker pisał jakby Policjanci zrobili to co trzeba i wjeb...li trolowi pałką ?Wtedy by pewnie byli be i jechałby po nich z góry na dół. Do takich czasów dożyliśmy że byle szuwar może opluć Policjanta lub innego urzędnika a ten ma się uśmiechać bo inaczej ich wywalą z roboty.
0
Gravatar
spajker
RE: Pił i znieważył policjantów
a krzyczał w miejscu publicznym "zamknijcie mordy"?, istnieje stan upojenia alkoholowego oraz stan upojenia swoją wielkością. jedno jest karane a drugie jeszcze nie. "wykonano czynności procesowe" , "sprawa trafi do sądu". w prymitywnym prlu czynności procesowe to byłby szybki doraźny kilkukrotny kontakt z milicyjną "blondynką" a sądowi nie zawracano by głowy byle obszczymurem. sądownictwo jest niewydolne m innymi z tego powodu że sprawy proste do załatwienia na miejscu przenosi się na sale sądowe a byle obszczymur traktowany jest z pełną powagą sądu jako strona procesowa. za karę obszczymur dostaje od sądu zagrychę w pierdlu na koszt społeczeństwa albo karę grzywny, która jest nieściągalna.
0

Przeczytaj też