unkcjonariusze operacyjni ze strzelińskiej Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mieszkańca powiatu strzelińskiego. Foto ilustracyjne

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Funkcjonariusze operacyjni ze strzelińskiej Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mieszkańca powiatu strzelińskiego. Zdarzenie miało miejsce na ul. gen. Sikorskiego w Strzelinie.
Znaleźli u niego marihuanę o wadze 3,2 gram. Mało tego, miał także amfetaminę w ilości 1,46 gr oraz 2 listki LSD. Sprawcę po przesłuchaniu zwolniono. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Narkotyki zabezpieczono w KPP Strzelin.

Komentarze   

Permalink1 +1 spajker
RE: Policjanci trafili dilera?
policjanci trafili płotkę a nie dilera. całe państwo afganistan opiera swoją gospodarkę na produkcji narkotyków. polityka chce zmusić polaków do przyjmowania uchodźców z afganistanu aby tu za megaimporterów opium robili. 11 listopada zdarzył się transparent - europa dla białych i tego samego dnia marokańczycy spalili brukselę. polska jest głupia a bruksela jest mądra. policja wyłapuje jakieś płotki za 1 gram dragów a cała dzielnica kazimierz w krakowie jakoś bez opłaty weszła w ręce no tych co o nich mówić nie wolno bo im się czosnkiem odbija.
2017-11-13 11:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz