Policjanci udali się we skazane w zgłoszeniu miejsce

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mieszkaniec Strzelina podzielił się z policjantami KPP w Strzelinie podejrzeniami, co do intencji jednego z przechodniów na ul. Kościuszki. Zgłoszenie dotyczyło możliwości uszkadzania pojazdów zaparkowanych na ulicy przez podejrzanie zachowującego się przechodnia.
- Policjanci udali się we skazane w zgłoszeniu miejsce - wyjaśnia asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Ustalili, że parkujący tam opel corsa na uszkodzone lusterko. Policjanci wylegitymowali grupę młodych ludzi stojących opodal. Właściciel uszkodzonego pojazdu odstąpił od złożenia wniosku o ściganie winnych uszkodzenia jego samochodu.
- W podobnych przypadkach zniszczenia mienia, niezależnie od wysokości szkody, ściganie sprawcy jest możliwe tylko po złożeniu odpowiedniego wniosku przez poszkodowanego - dodaje asp. sztab. Ireneusz Szałajko. - Inaczej policja nie może podejmować żadnych kroków wobec osób, które dopuściły się podobnych czynów.

komentarze   

Permalink7 +2 Gryps
RE: Szedł i niszczył
Cytuję Andrzej:
Policjant widząc wandala niszczącego czyjąś własność nie zwraca uwagi i czeka na zgłoszenie. Mam więc pytanie po co taka policja, pogonić darmozjadów do roboty choćby do sprzątania ulic więcej porzytku wtedy z nich będzie.

pewnie chciałeś byś policjantem ale po testach wygonili dalej do sprzątania ulic i masz ból "siedzenia"?
2017-11-14 10:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 +4 Mx
.
Zdjęć polskiej policji już nie macie?? Policija to raczej nie nasz klimat. Tematy od policji legnickiej, zdjęcia od policji zagranicznej... Bieda :)
2017-11-14 06:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 -3 Jaśku
Cytuję dex:
Cytuję Czorny:
Cytuję Andrzej:
Policjant widząc wandala niszczącego czyjąś własność nie zwraca uwagi i czeka na zgłoszenie. Mam więc pytanie po co taka policja, pogonić darmozjadów do roboty choćby do sprzątania ulic więcej porzytku wtedy z nich będzie.

Zrobili co mieli zrobić, jak komus nie zalezy na wlasnym mieniu i odstępuje to sam się na to godzi.

A jeśli się nie godzi tylko jest zastraszany i boi się?

To ma problem i niech się boi dalej albo idzie na terapię lekową. :cry:
2017-11-13 19:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +4 dex
Cytuję Czorny:
Cytuję Andrzej:

Zrobili co mieli zrobić, jak komus nie zalezy na wlasnym mieniu i odstępuje to sam się na to godzi.

A jeśli się nie godzi tylko jest zastraszany i boi się?
2017-11-13 19:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +1 spajker
Cytuję Czorny:
Cytuję Andrzej:

jak ktoś ma działkę narkotyków i nie dba o swoje zdrowie to co policji do tego? jak ktoś wychodzi o zmierzchu i oberwie to sam się na to godzi. co policji do tego?
2017-11-13 18:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +4 Czorny
Cytuję Andrzej:

2017-11-13 17:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +3 Andrzej
2017-11-13 16:25 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież