Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie ustalili i zatrzymali 19-latka, mieszkańca powiatu strzelińskiego, który dokonał kradzieży elektronarzędzi z pomieszczeń gospodarczych. Foto ilustracyjne KPP Strzelin
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
We wtorek, 7 listopada, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie ustalili i zatrzymali 19-latka, mieszkańca powiatu strzelińskiego, który dokonał kradzieży elektronarzędzi z pomieszczeń gospodarczych. Sprzęt był wart 720 zł.
W toku przeprowadzonych czynności odzyskano w całości skradzione mienie. Sprawca teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.

Komentarze   

Permalink2 +1 spajker
RE: Policjanci zatrzymali złodzieja
duży może więcej. mały chłystek zabierze elektronarzędzia i idzie do pierdla. ociekający pychą opas z torunia zabierze 500 milionów na geotermy 500 milionów na ratowanie stoczni i skradnie umysły milionów niczym kim ir sen a uchodzi nie za złodzieja ale za dobrodzieja. państwo prawa.
2017-11-16 14:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +2 T..Filzmanie.
RE: Policjanci zatrzymali złodzieja
. Nie ma bezrobocia w praktyce a kradną. Więcej się przy złodziejstwie napracuje niż dzisiaj w niejednej pracy. Karać surowo jako przykład powinni.
2017-11-15 16:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz