Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Podejrzanie zachowujący się mężczyźni zwrócili uwagę strzelińskich policjantów. Funkcjonariusze postanowili ich skontrolować. W samochodzie znaleźli metamfetaminę i kradzione tablice rejestracyjne. Później policjanci zatrzymali też mężczyznę, który miał w mieszkaniu o wiele więcej narkotyków. Okazuje się, że był handlarzem, a za to grozi mu nawet do 10 lat więzienia.
Niedawno policjanci z wydziału kryminalnego wykonywali własne czynności na terenie jednej z miejscowości w gminie Strzelin. W pewnym momencie na ulicy zauważyli dwóch mężczyzn. Stali obok bagażnika zaparkowanego samochodu osobowego i zachowywali się podejrzanie. Policjanci postanowili to sprawdzić. Podczas kontroli okazało się, że mężczyźni mieli w pojeździe woreczki strunowe z zawartością metaamfetaminy o wadze 2,52 grama i kradzione tablice rejestracyjne z Wrocławia. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. 34-latek miał 23,36 grama amfetaminy i 2,36 grama marihuany (foto: KPP w Strzelinie)
W wyniku dalszych czynności z zatrzymanymi policjanci ustalili jeszcze innego mężczyznę, który jest mieszkańcem Strzelina. Jak wynikało z informacji, może posiadać znaczną ilość narkotyków. Podczas intensywnych działań funkcjonariusze ustalili i zatrzymali na terenie gminy Strzelin 34-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu miał amfetaminę w ilości 23,36 g i marihuanę w ilości 2,36 g. W mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczono również wagę do ważenia narkotyków. Ponadto policjanci udowodnili mężczyźnie, że w okresie od czerwca do listopada br. handlował narkotykami, sprzedając je innym osobom, z czego uzyskał korzyść w ilości kilkuset złotych. Wszyscy w przesłuchaniu przyznali się do zarzucanych czynów.
Jak poinformował asp. sztab. Ireneusz Szałajko z KPP w Strzelinie, za posiadanie, handel i udzielanie narkotyków grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie środków odurzających w nieznacznej ilości grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarze   

Permalink6 0 Maria2
RE: Handlarz narkotyków zatrzymany
Cytuję maria2:
Cytuję cześ:
hahahaha brawo policja - zamykać te [censored]!!! te chwasty trzeba powyrywać

Co za chamstwo na tym forum. Jak można Człowieka chwastem nazwać. Gadać mi się z Tobą nie chce wulgarny mały penisie.

Proszę nie podszywać pod mój nick. Ja takich słów nie używam!
2017-12-15 14:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 -2 maria2
RE: Handlarz narkotyków zatrzymany
Cytuję cześ:

Co za chamstwo na tym forum. Jak można Człowieka chwastem nazwać. Gadać mi się z Tobą nie chce wulgarny mały penisie.
2017-12-15 13:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +3 bobik
i cco
i co i =m zrobia
dostana w zawiasach i tyle
ciekawe czy polapali juz tych bandytów
co wygladaja z twarzy jakby ich mam nie kochała
radzio i społka
2017-12-15 11:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 0 Gość
Metamfetamina
Pierwsza nazwa narkotyku - jedno a za dużo...
2017-12-12 00:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -5 Pała
frajer
:D
2017-12-11 21:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +9 cześ
narko[censored]e
2017-12-11 20:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz