W mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczono również wagę do ważenia narkotyków (foto: KPP w Strzelinie)
Podejrzanie zachowujący się mężczyźni zwrócili uwagę strzelińskich policjantów. Funkcjonariusze postanowili ich skontrolować. W samochodzie znaleźli metamfetaminę i kradzione tablice rejestracyjne. Później policjanci zatrzymali też mężczyznę, który miał w mieszkaniu o wiele więcej narkotyków. Okazuje się, że był handlarzem, a za to grozi mu nawet do 10 lat więzienia.
Niedawno policjanci z wydziału kryminalnego wykonywali własne czynności na terenie jednej z miejscowości w gminie Strzelin. W pewnym momencie na ulicy zauważyli dwóch mężczyzn. Stali obok bagażnika zaparkowanego samochodu osobowego i zachowywali się podejrzanie. Policjanci postanowili to sprawdzić. Podczas kontroli okazało się, że mężczyźni mieli w pojeździe woreczki strunowe z zawartością metaamfetaminy o wadze 2,52 grama i kradzione tablice rejestracyjne z Wrocławia. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. 34-latek miał 23,36 grama amfetaminy i 2,36 grama marihuany (foto: KPP w Strzelinie)
W wyniku dalszych czynności z zatrzymanymi policjanci ustalili jeszcze innego mężczyznę, który jest mieszkańcem Strzelina. Jak wynikało z informacji, może posiadać znaczną ilość narkotyków. Podczas intensywnych działań funkcjonariusze ustalili i zatrzymali na terenie gminy Strzelin 34-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu miał amfetaminę w ilości 23,36 g i marihuanę w ilości 2,36 g. W mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczono również wagę do ważenia narkotyków. Ponadto policjanci udowodnili mężczyźnie, że w okresie od czerwca do listopada br. handlował narkotykami, sprzedając je innym osobom, z czego uzyskał korzyść w ilości kilkuset złotych. Wszyscy w przesłuchaniu przyznali się do zarzucanych czynów.
Jak poinformował asp. sztab. Ireneusz Szałajko z KPP w Strzelinie, za posiadanie, handel i udzielanie narkotyków grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie środków odurzających w nieznacznej ilości grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Maria2
RE: Handlarz narkotyków zatrzymany
maria2 powiedziała :
cześ powiedziała :
hahahaha brawo policja - zamykać te [censored]!!! te chwasty trzeba powyrywać
Co za chamstwo na tym forum. Jak można Człowieka chwastem nazwać. Gadać mi się z Tobą nie chce wulgarny mały penisie.
Proszę nie podszywać pod mój nick. Ja takich słów nie używam!

0
Gravatar
maria2
RE: Handlarz narkotyków zatrzymany
cześ powiedziała :
hahahaha brawo policja - zamykać te [censored]!!! te chwasty trzeba powyrywać
Co za chamstwo na tym forum. Jak można Człowieka chwastem nazwać. Gadać mi się z Tobą nie chce wulgarny mały penisie.

0
Gravatar
bobik
i cco
i co i =m zrobiadostana w zawiasach i tyleciekawe czy polapali juz tych bandytówco wygladaja z twarzy jakby ich mam nie kochałaradzio i społka
0
Gravatar
Gość
Metamfetamina
Pierwsza nazwa narkotyku - jedno a za dużo...
0
Gravatar
Pała
frajer
:D
0
Gravatar
cześ
narkodebile
hahahaha brawo policja - zamykać te [censored]!!! te chwasty trzeba powyrywać
0

Przeczytaj też