55-letni mieszkaniec za przywieziony towar fałszywym banknotem o nominale 50 zł
55-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego zawiadomił strzelińską policję, że w sklepie spożywczym przy ul. Grota Roweckiego otrzymał zapłatę za przywieziony towar fałszywym banknotem o nominale 50 zł.
Banknot zabezpieczyła policja, która poprowadzi dalsze postępowanie w tej sprawie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
SPAJKER=FRAJER
Dałeś się złapać i prawie za to bekłeś hahahaha Byś siedział a ten co te fałszywki puszcza by się tylko śmiał
0
Gravatar
W&W.
RE: Zapłacił fałszywym banknotem
Może ktoś drukuje fałszywki . Za takie coś można na długo posiedzieć , nie ma żartów .
0
Gravatar
spajker
RE: Zapłacił fałszywym banknotem
parę lat temu kupiłem coś na bazarze. w reszcie pieniędzy był banknot 20 zł. dałem go córce. córka poszła do kina ale nie doszła bo zgarnęła ją policja. kasjerka w kinie wyłapała że to fałszywka. 3 godziny zatrzymania no i przesłuchanie nieletniej córki w mojej obecności. milicjant o wyglądzie krzyżówki misa teddy i wąsatego chrabąszcza przesłuchuje podejrzaną 12-latkę. jako uczestnik przesłuchania mówię misiowi teddy że kilka dni wcześniej też w spożywczaku w okolicy pani dała mi resztę i była tam 20-tka, która miała jakiś miękki papier a ja za tą dwudziestkę od razu kazałem sobie dać śledzie. dla mnie oznaczało to że w okolicy ktoś puszcza w obieg fałszywe 20-tki. sprzedawca z bazaru pamiętał kto mu płacił tą 20-tką. b można było po nitce do kłębka dotrzeć do dystrybutora i do producenta fałszywek. skrzyżowanie misia teddy i chrabąszcza zaczęło mnie molestować o szczegóły mojej płatności fałszywką w spożywczaku. najważniejsze było to czy ja dotknąłem tej fałszywki. the bill i fałszywiec z milicji polował na to że ja fałszywkę dotknąłęm i zaraz nia zapłaciłem za śledzie. dla the billa i milicyjnego szkodnika oznaczałoby to że ja wprowadziłem fałszywkę do obiegu. to było ważne a zupełnie nie interesowało go dojście wsteczne do producenta fałszywek. i po co ja się wychylałem?
0

Przeczytaj też