Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

55-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego zawiadomił strzelińską policję, że w sklepie spożywczym przy ul. Grota Roweckiego otrzymał zapłatę za przywieziony towar fałszywym banknotem o nominale 50 zł.
Banknot zabezpieczyła policja, która poprowadzi dalsze postępowanie w tej sprawie.

Komentarze   

Permalink3 0 cześ
SPAJKER=FRAJER
Dałeś się złapać i prawie za to bekłeś hahahaha Byś siedział a ten co te fałszywki puszcza by się tylko śmiał
2018-01-09 18:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +2 W&W.
RE: Zapłacił fałszywym banknotem
Może ktoś drukuje fałszywki . Za takie coś można na długo posiedzieć , nie ma żartów .
2018-01-03 19:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +6 spajker
RE: Zapłacił fałszywym banknotem
parę lat temu kupiłem coś na bazarze. w reszcie pieniędzy był banknot 20 zł. dałem go córce. córka poszła do kina ale nie doszła bo zgarnęła ją policja. kasjerka w kinie wyłapała że to fałszywka. 3 godziny zatrzymania no i przesłuchanie nieletniej córki w mojej obecności. milicjant o wyglądzie krzyżówki misa teddy i wąsatego chrabąszcza przesłuc[censored]e podejrzaną 12-latkę. jako uczestnik przesłuchania mówię misiowi teddy że kilka dni wcześniej też w spożywczaku w okolicy pani dała mi resztę i była tam 20-tka, która miała jakiś miękki papier a ja za tą dwudziestkę od razu kazałem sobie dać śledzie. dla mnie oznaczało to że w okolicy ktoś puszcza w obieg fałszywe 20-tki. sprzedawca z bazaru pamiętał kto mu płacił tą 20-tką. b można było po nitce do kłębka dotrzeć do dystrybutora i do producenta fałszywek. skrzyżowanie misia teddy i chrabąszcza zaczęło mnie molestować o szczegóły mojej płatności fałszywką w spożywczaku. najważniejsze było to czy ja dotknąłem tej fałszywki. the bill i fałszywiec z milicji polował na to że ja fałszywkę dotknąłęm i zaraz nia zapłaciłem za śledzie. dla the billa i milicyjnego szkodnika oznaczałoby to że ja wprowadziłem fałszywkę do obiegu. to było ważne a zupełnie nie interesowało go dojście wsteczne do producenta fałszywek. i po co ja się wychylałem?
2018-01-03 15:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz