Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nie tak dawno w Ludowie Polskim mieszkaniec powiatu średzkiego, kierujący vw passatem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.
Na tym nie zakończyła się jego drogowa przygoda. Siła pędu wyrzuciła go z rowu i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku jazdy forda focusa. Kierował nim mieszkaniec Strzelina. Na szczęście, nikt nie doznał obrażeń. Sprawcę ukarano mandatem 250zł i zatrzymano mu dowód rejestracyjny.

komentarze   

Permalink1 +7 spajker
RE: Wpadł do rowu i wypadł z niego
ciekawi mnie wymiar niesprawiedliwości. człowiek spowodował czołówkę z fordem i dostał mandat 250,-. jakiś czas temu we wrocławiu o godz 2:30 w nocy, puste miasto, zero samochodów, zero pieszych, zawracałem na legnickiej, nikomu nie przeszkadzałem, nie było zagrożenia, ot, zamiast pojechać 1 kilometr dalej aby zawrócić na legalu zawróciłem na skręcie w lewo. dostałem mandat 250,-
wpakować się na czołówkę i zawrócić w środku nocy nieprzepisowo to zdaniem drogówki takie samo zagrożenie.
ja proponuję uniewinnić tego wpadł do rowu. on do rowu wpadł i za chwilę wypadł czyli prawie go tam nie było, za co ten jego mandat?
2018-01-12 14:56 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież