Mieszkaniec powiatu średzkiego, kierujący vw passatem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Foto ilustracyjne
Nie tak dawno w Ludowie Polskim mieszkaniec powiatu średzkiego, kierujący vw passatem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.
Na tym nie zakończyła się jego drogowa przygoda. Siła pędu wyrzuciła go z rowu i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku jazdy forda focusa. Kierował nim mieszkaniec Strzelina. Na szczęście, nikt nie doznał obrażeń. Sprawcę ukarano mandatem 250zł i zatrzymano mu dowód rejestracyjny.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Wpadł do rowu i wypadł z niego
ciekawi mnie wymiar niesprawiedliwo ści. człowiek spowodował czołówkę z fordem i dostał mandat 250,-. jakiś czas temu we wrocławiu o godz 2:30 w nocy, puste miasto, zero samochodów, zero pieszych, zawracałem na legnickiej, nikomu nie przeszkadzałem, nie było zagrożenia, ot, zamiast pojechać 1 kilometr dalej aby zawrócić na legalu zawróciłem na skręcie w lewo. dostałem mandat 250,-wpakować się na czołówkę i zawrócić w środku nocy nieprzepisowo to zdaniem drogówki takie samo zagrożenie.ja proponuję uniewinnić tego wpadł do rowu. on do rowu wpadł i za chwilę wypadł czyli prawie go tam nie było, za co ten jego mandat?
0

Przeczytaj też