Funkcjonariusze Ruchu Drogowego KPP w Strzelinie zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego. Mężczyzna kierował samochodem osobowym marki Seat Ibiza, pomimo orzeczonego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, wydanego przez Sąd Rejonowy w Złotoryi.
Pojazd zabezpieczyła osoba przez niego wskazana, a sprawcę zwolniono. Kierujący miał przy sobie ukraińskie prawo jazdy, które policjanci zatrzymali.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Pokazał ukraińskie prawo jazdy
XYZ powiedziała :
Czy z kimś żyjemy w zgodzie? Bo puki co to mamy jakieś ciągle dąsy do kogoś. A proszę postawić się w pozycji młodego niemca - co on zabijał w obozach no nie to tak samo my mamy ciągle uwagi do żydów - i mówimy im że to nie każdy polak mordował w Jedwabne. Więc co my mamy racje a inni nie? Jak niektórzy ukraińcy zachowują się w Polsce tak samo niektórzy polacy zachowują się w Wielkiej Brytanii. Nie mówmy ogólnie to o nas też nie powiedzą ogólnie.
ja mam dąsy do ukrainy bo polska ich wspiera politycznie, daje miliony pożyczek a oni od 20 lat blokują import mięsa z polski na ukrainę i katów polaków na pomnikach stawiają. ja mam dąsy do niemców bo polska straciła 17% ludności, utraciła połowę terytorium a ich rząd z uśmiechem mówi że to sprawa stara i nieważna. kiedy mnie niemiecki policjant do kontroli zatrzyma to spradza nawet zawartość apteczki, to sprawa ważna dla niemca. ja mam dąsy do czechów za to że z lubością polują na polskich kierowców a pożeracz czeskiej mortadeli o smaku trocin w telewizji-kandydat na premiera polską wędlinę nazwał góównem, którego on do ust nie weźmie. ja mam dąsy do słowaków za to że w 01 09 1939 50 000 żołnierzy słowackich napadło na polskę. mam też dąsy do litwinów za to że rugują polaków i ich nienawidzą a nawet nazwiska każą im na litewskie zmieniać. do żydów też mam dąsy bo niemcy palili żydami w piecach ale żaden żyd złego słowa o niemcu nie powie. jak polscy kibice piękne plakaty rozwiną to nazywa się ich faszystami, ten ss-man na plakacie to fajny chłop nie to co polscy kibice.

0
Gravatar
XYZ
RE: Pokazał ukraińskie prawo jazdy
Czy z kimś żyjemy w zgodzie? Bo puki co to mamy jakieś ciągle dąsy do kogoś. A proszę postawić się w pozycji młodego niemca - co on zabijał w obozach no nie to tak samo my mamy ciągle uwagi do żydów - i mówimy im że to nie każdy polak mordował w Jedwabne. Więc co my mamy racje a inni nie? Jak niektórzy ukraińcy zachowują się w Polsce tak samo niektórzy polacy zachowują się w Wielkiej Brytanii. Nie mówmy ogólnie to o nas też nie powiedzą ogólnie.
0
Gravatar
spajker
RE: Pokazał ukraińskie prawo jazdy
oto mamy imigrantów. przez pierwsze 2 dni czują się wdzięczni za azyl w polszie ale później są już sobą. jadę ja sobie we wrocławiu moim samochodem o wartości 5 kilo , z lewej wyprzedza mnie mercedes czarny na ukraińskich numerach i śmieją się drwią i pokazują fucka. dla nich koleś w aucie za 5 kilo to żaden klient ale zwykłyj lach, dla którego ukraińska prostytutka jest za droga. do tego dochodzą uchodźcy powojenni, którzy masowo przybyli na ziemie pozyskane w ramach ucieczki przed nkwd za ss galizien. buzię ukraińca i jego cechy rozpoznam szybciej niż ss-man żyda. dla polaka istnieją trzy słowa : bóg honor ojczyzna, dla żyda też istnieją trzy słowa: dolary euro i szekle, dla ukraińca też istnieją trzy słowa : riezat lachy riezat lachy riezat lachy.te ukraińskie odpadki niskimi stawkami zabierają polakom miejsca pracy, stawiają pomniki bandzerze a za chwilę i samemu fuhrerowi. 3 miliony ukraińców mieszka w polsze no ale potomek pachołka podpoznańskiego hrabiego pani kazimierzak vel merkel da polsce mandat za odrazę dla zagranicznych przybyszy. król kazimierz wielki przyjmował do polski jako jedyny w europie przeganianych z europy żydów. żyli tu kilkaset lat a żaden z nich nie pracował. 17 09 1939 1,4 miliona polaków z synagogi wskazało armii czerwonej kto policjant a kto nauczyciel. taka zapłata za gościnność. teraz ambasador izraela oburza się na polską ustawę. nie znam nikogo w polsce kto oburzałby się na izraelską ustawę. ukrainiec moe wszystko, żyd może wszytsko, może nawet zmienić nazwisko stolzmann na kwaśniewski. polak też ma prawa. polak ma prawo zgiąć kark i przyjmować połajanki obcych wypierdów. polak ma prawo utrzymywać i bronić tzw sojuszników.
0

Przeczytaj też