Dziś o godz. 15:30 w Ludowie Polskim lądował na drodze śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że jeden z mieszkańców miejscowości zasłabł i konieczna była interwencja medyczna.
Na szczęście ratownicy udzielili mu niezbędnej pomocy i nie było konieczne przetransportowanie poszkodowanego do szpitala. Drogę na czas akcji, oczywiście, zamknięto. Lądowisko zabezpieczali strażacy wraz z policjantami.






UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Śmigłowiec lądował na drodze
cześ powiedziała :
ale ty [censored] jesteś [censored]!
ale censored jest censored. to jest myśl godna noblisty, to więcej niż e=mc2. cała wioska jest z ciebie dumna.

0
Gravatar
cześ
do SPAJKER
ale ty kurwa jesteś debil!
0
Gravatar
Pan czytelnik
RE: Śmigłowiec lądował na drodze
Czy dziennikarze mogliby podać więcej szczegółów? Ludzie spekulują, bo nigdy się nie spotkali z taką sytuacją, żeby do zasłabnięcia angażowano wozy policyjny i strażackie, i jeszcze ruch blokowano dla śmigłowca. I chyba warto, żeby gazeta te spekulacje ucięła, bo one mogą być szkodliwe; jeśli okoliczności uzasadniają taką reakcję służb, to lepiej, żeby ludzie nie pisali po forach, że to marnotrawstwo czy złodziejstwo. Trzeba takie kwestie wyjaśniać do końca i nie zostawiać za dużo miejsca dla wyobraźni.
0
Gravatar
si
si
Kicha stołowa. powiedziała :
Czy jak będę miał wzdęcia to też mogę liczyć na taką reakcję słyżb. Jak to się nazywa? Przerost formy nad treścią? Widziałem te pędzące wozy strażackie przez ulice miasta i stwarzające ogromne zagrożenie. Panowie troszkę mniej blichtru, a nawet dużo mniej.
ale ty głupi jesteś. bez odbioru.

0
Gravatar
RES
RE: Śmigłowiec lądował na drodze
Rozumiem, że życie ludzkie jest najważniejsze, ale nie ma karetek już? Chyba ze gazeta nie o wszystkich okolicznościach zdarzenia nie wszystko napisała i zrobiła się z tego sensacja i okazja do snucia dywagacji....
0
Gravatar
Kicha stołowa.
RE: Śmigłowiec lądował na drodze
Czy jak będę miał wzdęcia to też mogę liczyć na taką reakcję słyżb. Jak to się nazywa? Przerost formy nad treścią? Widziałem te pędzące wozy strażackie przez ulice miasta i stwarzające ogromne zagrożenie. Panowie troszkę mniej blichtru, a nawet dużo mniej.
0
Gravatar
Ja
RE: Śmigłowiec lądował na drodze
I jeszcze zabrakło Ciebie spikerze sprejkerze czy jak Ty tam masz
0
Gravatar
spajker
RE: Śmigłowiec lądował na drodze
"nie było konieczne przetransportow anie poszkodowanego do szpitala"---- a nie może jakiś lekarz wskoczyć w swój samochód i w 5 minut być w ludowie? nie może policja wrzucić lekarza do radiowozu i być w 3 minuty w ludowie?akcja jak przy zderzeniu czołowym pociągów, wozy straży pożarnej, śmigłowiec, wozy policji i 2 armia ludowego wojska polskiego. marnotrawienie środków. zabrakło straży miejskiej sanepidu i państwowej inspekcji pracy.
0

Przeczytaj też