Po pościgu udało się strzelińskim policjantom zatrzymać 44-latka. Foto ilustracyjne: pixabay
44-mieszkaniec Strzelina naruszył zakaz kontaktowania się i zbliżania do 39-letniej kobiety wydany przez Sąd Rejonowy w Strzelinie. Przez to miał trafić do wiezienia, ale niech chciał tego zrobić dobrowolnie, dlatego był poszukiwany nakazem doprowadzenia do odbycia kary.
Po pościgu udało się strzelińskim policjantom zatrzymać 44-latka. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie, a następnie dowieziono do Zakładu Karnego.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Ja
RE: Zbliżył się do kobiety i trafił do więzienia
Może i niechluj Ale jak można słusznie zauważyć to przemadrzaly spajker błędów nie widzi. A o to w tym chodzi
0
Gravatar
ty
RE: Zbliżył się do kobiety i trafił do więzienia
Ja powiedziała :
To że nie znasz pewnych słów to akurat wogole mnie nie dziwi. Da się zauważyć. A że czasem słownik języka polskiego w telefonach robi psikusa to nic nie poradzisz. Nawet Ty. Więc chodziło o wirtuozje Ale nie można od Ciebie za dużo wymagać
Niechluj z ciebie. Ale wirtuozje masz super.

0
Gravatar
lary
Do "Ja"
Nie wirtuozja,tylko wirtuozeria! Nie kolaboraty/sic!/,lecz elaboraty.Proszę nie używać słów,których Pan/i/ nie rozumie!q
0
Gravatar
Ja
RE: Zbliżył się do kobiety i trafił do więzienia
To że nie znasz pewnych słów to akurat wogole mnie nie dziwi. Da się zauważyć. A że czasem słownik języka polskiego w telefonach robi psikusa to nic nie poradzisz. Nawet Ty. Więc chodziło o wirtuozje Ale nie można od Ciebie za dużo wymagać
0
Gravatar
spajker
RE: Zbliżył się do kobiety i trafił do więzienia
Ja powiedziała :
No i to się nazywa wirtuzia w czystej postaci. Nie znać sprawy A kolaboraty wypisywać. Ja się zaczynam zastanawiać czy temu spajkerowi to płacą za te bzdury które on tu wypisuję. Za darmo nikomu by się to nie opłacało.
a co oto jest kolaborat albo wiruzia? to jakaś odmiana czesia z portalu?

0
Gravatar
Ja
RE: Zbliżył się do kobiety i trafił do więzienia
No i to się nazywa wirtuzia w czystej postaci. Nie znać sprawy A kolaboraty wypisywać. Ja się zaczynam zastanawiać czy temu spajkerowi to płacą za te bzdury które on tu wypisuję. Za darmo nikomu by się to nie opłacało.
0
Gravatar
spajker
RE: Zbliżył się do kobiety i trafił do więzienia
Melcia powiedziała :
Skoro miał zakaz wydany przez Sąd i do tego karę do odbycia to chyba nie był taki święty !! Po co w ogóle ktoś się wypowiada jak nie jest w temacie !
ja nie piszę że on jest święty ale że kobiety są samotne. ona pewnie mu potłukła psychikę a on pewnie potłukł jej twarz. wyrok jest jeden a nie dwa. nie znam sprawy no ale gdyby chciał do niej podejść i ją przeprosić, dać kwiaty, alimenty, pomóc to też złamałby zakaz sądu. być może to jest przestępca a może tylko ofiara scen robionych przez kobiety w sądzie. kobieta podrapie się po twarzy i powie- on to zrobił! on chciał mnie oblać kwasem! kobieta odbędzie sex dobrowolnie a po dwóch dniach się rozmyśli/pokłóci i powie - on mnie zgwałcił!!!kobi eta płacze na zawołanie a kłamie z wirtuozerią hrabiego munchausena. co robi sąd? widzi "słabą" kobietę i wąsatego osiłka i orzeka na korzyść kobiety. piszę tu o powszechnym modelu a nie o konkretnej sytuacji, której nie znam. być może ten człowiek potrzebuje sanatorium.

0
Gravatar
Melcia
Spajker
Skoro miał zakaz wydany przez Sąd i do tego karę do odbycia to chyba nie był taki święty !! Po co w ogóle ktoś się wypowiada jak nie jest w temacie !
0
Gravatar
spajker
RE: Zbliżył się do kobiety i trafił do więzienia
złapali kolesia a kobiety narzekają później że są takie samotne.
0

Przeczytaj też