Funkcjonariusze szybko złapali kierowcę
Na ul. Ząbkowickiej w Strzelinie policjanci chcieli zatrzymać do kontroli osobówkę marki Opel Corsa. Jadąc za samochodem, dawali kierowcy znaki świetlne i sygnały dźwiękowe. Ten jednak zamiast się zatrzymać, zaczął uciekać przed policyjnym radiowozem.
Nie trwało to jednak długo. Funkcjonariusze szybko złapali kierowcę. Okazało się, że ścigany to 16-letni mieszkaniec Strzelina. Po wykonaniu czynności procesowych młody człowiek został przekazany wraz z pojazdem prawnym opiekunom.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
ANIA Z WIĄZOWA
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
RES powiedziała :
ANIA Z WIĄZOWA powiedziała :
JA TAM SIĘ POLICJI NIE ZATRZYMUJĘ A DLA TEGO CHODZIŁ ZEMNĄ TAKI JEDEN POLICAJ DO KLASY CO SIEDZIAŁ PRZY OKNIE I CAŁY CZAS GILE ZA JADAL Z NOSA A TERAZ WIELKI POLICAJ
Czy Ty na pewno chodziłaś(łeś) do jakiejkolwiek szkoły ? mam wątpliwości :)
A CZY TY CZASAMI NIE JESTEŚ TYM CO GILE JADŁ PRZY OKNIE

0
Gravatar
RES
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
ANIA Z WIĄZOWA powiedziała :
JA TAM SIĘ POLICJI NIE ZATRZYMUJĘ A DLA TEGO CHODZIŁ ZEMNĄ TAKI JEDEN POLICAJ DO KLASY CO SIEDZIAŁ PRZY OKNIE I CAŁY CZAS GILE ZA JADAL Z NOSA A TERAZ WIELKI POLICAJ
Czy Ty na pewno chodziłaś(łeś) do jakiejkolwiek szkoły ? mam wątpliwości :)

0
Gravatar
ANIA Z WIĄZOWA
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
JA TAM SIĘ POLICJI NIE ZATRZYMUJĘ A DLA TEGO CHODZIŁ ZEMNĄ TAKI JEDEN POLICAJ DO KLASY CO SIEDZIAŁ PRZY OKNIE I CAŁY CZAS GILE ZA JADAL Z NOSA A TERAZ WIELKI POLICAJ
0
Gravatar
W&W.
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
Ja powiedziała :
Tutaj ewidentnie potrzebne jest wytłumaczenie całej zawiłości prawo-spolecznej z naciskiem na zawiłości tematyczne niejakiego spajkera. Wtedy napewno wszystko się wyjasni i mieszkancy strzelina jak i okolicznych miejscowosci beda spac spokojnie.
W rzeczy samej. Spajker wyjaśnij nam meandry dawania znaków świetlnych i dźwiękowych, abyśmy wiedzieli i spokojny żywot wiedli.

0
Gravatar
Ja
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
Tutaj ewidentnie potrzebne jest wytłumaczenie całej zawiłości prawo-spolecznej z naciskiem na zawiłości tematyczne niejakiego spajkera. Wtedy napewno wszystko się wyjasni i mieszkancy strzelina jak i okolicznych miejscowosci beda spac spokojnie.
0
Gravatar
Olo
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
Andrzej powiedziała :
A co to oznacza że dawali sygnały, bo jakoś nie doczytałem że go wyprzedzili i wtedy dali mu sygnał do zatrzymania. Jadąc z tyłu Policjanci za przeproszeniem mogą dać sygnał sobie aby w końcu zaczęli myśleć co robią. Jeżdze dość dużo około 130000 km rocznie po Europie i jeszcze mi się nie przytrafiło aby policja będąc z tyłu dawała mi znaki do zatrzymania a w Strzelinie Policja to pewnie jakieś inne szkoły kończyła.
Przeczytaj sobie przepisy i będziesz wiedział i głupio nie pytał

0
Gravatar
Andrzej
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
A co to oznacza że dawali sygnały, bo jakoś nie doczytałem że go wyprzedzili i wtedy dali mu sygnał do zatrzymania. Jadąc z tyłu Policjanci za przeproszeniem mogą dać sygnał sobie aby w końcu zaczęli myśleć co robią. Jeżdze dość dużo około 130000 km rocznie po Europie i jeszcze mi się nie przytrafiło aby policja będąc z tyłu dawała mi znaki do zatrzymania a w Strzelinie Policja to pewnie jakieś inne szkoły kończyła.
0

Przeczytaj też