Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Na ul. Ząbkowickiej w Strzelinie policjanci chcieli zatrzymać do kontroli osobówkę marki Opel Corsa. Jadąc za samochodem, dawali kierowcy znaki świetlne i sygnały dźwiękowe. Ten jednak zamiast się zatrzymać, zaczął uciekać przed policyjnym radiowozem.
Nie trwało to jednak długo. Funkcjonariusze szybko złapali kierowcę. Okazało się, że ścigany to 16-letni mieszkaniec Strzelina. Po wykonaniu czynności procesowych młody człowiek został przekazany wraz z pojazdem prawnym opiekunom.

komentarze   

Permalink7 +1 ANIA Z WIĄZOWA
RE: 16-latek uciekał przed policjantami
Cytuję RES:
Cytuję ANIA Z WIĄZOWA:
JA TAM SIĘ POLICJI NIE ZATRZYMUJĘ A DLA TEGO CHODZIŁ ZEMNĄ TAKI JEDEN POLICAJ DO KLASY CO SIEDZIAŁ PRZY OKNIE I CAŁY CZAS GILE ZA JADAL Z NOSA A TERAZ WIELKI POLICAJ

Czy Ty na pewno chodziłaś(łeś) do jakiejkolwiek szkoły ? mam wątpliwości :)

A CZY TY CZASAMI NIE JESTEŚ TYM CO GILE JADŁ PRZY OKNIE
2018-02-24 00:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 0 RES
Cytuję ANIA Z WIĄZOWA:
JA TAM SIĘ POLICJI NIE ZATRZYMUJĘ A DLA TEGO CHODZIŁ ZEMNĄ TAKI JEDEN POLICAJ DO KLASY CO SIEDZIAŁ PRZY OKNIE I CAŁY CZAS GILE ZA JADAL Z NOSA A TERAZ WIELKI POLICAJ

Czy Ty na pewno chodziłaś(łeś) do jakiejkolwiek szkoły ? mam wątpliwości :)
2018-02-23 08:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 +3 ANIA Z WIĄZOWA
2018-02-22 21:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 0 W&W.
Cytuję Ja:
Tutaj ewidentnie potrzebne jest wytłumaczenie całej zawiłości prawo-spolecznej z naciskiem na zawiłości tematyczne niejakiego spajkera. Wtedy napewno wszystko się wyjasni i mieszkancy strzelina jak i okolicznych miejscowosci beda spac spokojnie.

W rzeczy samej. Spajker wyjaśnij nam meandry dawania znaków świetlnych i dźwiękowych, abyśmy wiedzieli i spokojny żywot wiedli.
2018-02-22 10:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +1 Ja
Tutaj ewidentnie potrzebne jest wytłumaczenie całej zawiłości prawo-spolecznej z naciskiem na zawiłości tematyczne niejakiego spajkera. Wtedy napewno wszystko się wyjasni i mieszkancy strzelina jak i okolicznych miejscowosci beda spac spokojnie.
2018-02-20 23:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +4 Olo
Cytuję Andrzej:
A co to oznacza że dawali sygnały, bo jakoś nie doczytałem że go wyprzedzili i wtedy dali mu sygnał do zatrzymania. Jadąc z tyłu Policjanci za przeproszeniem mogą dać sygnał sobie aby w końcu zaczęli myśleć co robią. Jeżdze dość dużo około 130000 km rocznie po Europie i jeszcze mi się nie przytrafiło aby policja będąc z tyłu dawała mi znaki do zatrzymania a w Strzelinie Policja to pewnie jakieś inne szkoły kończyła.

Przeczytaj sobie przepisy i będziesz wiedział i głupio nie pytał
2018-02-20 21:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -3 Andrzej
A co to oznacza że dawali sygnały, bo jakoś nie doczytałem że go wyprzedzili i wtedy dali mu sygnał do zatrzymania. Jadąc z tyłu Policjanci za przeproszeniem mogą dać sygnał sobie aby w końcu zaczęli myśleć co robią. Jeżdze dość dużo około 130000 km rocznie po Europie i jeszcze mi się nie przytrafiło aby policja będąc z tyłu dawała mi znaki do zatrzymania a w Strzelinie Policja to pewnie jakieś inne szkoły kończyła.
2018-02-20 21:01 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież