Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Na ul. Okrężnej kierujący pojazdem marki Nissan mieszkaniec gminy Przeworno, nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze. Kierowca zjechał z jezdni uderzając w ogrodzenie posesji. W Nissanie uszkodzony został prawy bok. Ponieważ auto nie nadawało się do dalszej jazdy, sprawca kolizji poszedł wezwać lawetę.
- W tym czasie oglądałem skoki narciarski i nic nie słyszałem - mówi Stanisław Smela, właściciel posesji. - Kierowca też nie przyszedł od razu, aby mnie poinformować o zdarzeniu. Zauważyłem dopiero, że coś się stało, jak przyjechała laweta – kontynuuje właściciel posesji. - Wtedy przyszedł do mnie kierowca i zaproponował, że naprawi wyrządzone szkody...- Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem 100 zł - wyjaśnia asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie
Na miejsce została wezwana policja. - Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem 100 zł - wyjaśnia asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Z uwagi na to, że policjanci nie wyczuli od kierowcy woni alkoholu, nie było podstawy do przeprowadzenia badania alkomatem.

komentarze   

Permalink1 +1 deflegmator
RE: Wjechał w ogrodzenie
Ha ha, te testy są tak drogie? Fajne macie procedury w tej milicji.
2018-03-06 18:20 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież