Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zdaniem wielu mieszkańców, strzeliński rynek nie jest bezpiecznym miejscem. Niedawno w jednym ze sklepów konieczna była interwencja policji i nie dotyczyła spożywania alkoholu w miejscu publicznym.
Jeden z Czytelników poinformował nas o nieprzyjemnej sytuacji, która miała miejsce w sobotę, 17 lutego, w jednym ze sklepów w strzelińskim rynku. - Pewien mężczyzna stał przy kasie i płacił właśnie za zakupy. Za nim stał młody chłopak, który zachowywał się wulgarnie w stosunku do niego. Ten pan mógłby być nie tylko jego ojcem, ale i dziadkiem - relacjonuje świadek. Dodaje także, że między wspomnianymi mężczyznami wywiązała się sprzeczka, a następnie szamotanina. - Wszystkie napoje pospadały z półek i przestawiono szafę z winami. W międzyczasie pojawili się inni klienci, którzy we trzech nie mogli oderwać chłopaka od starszego mężczyzny. Nie można było go wyciągnąć ze sklepu - podkreśliła mieszkaniec Strzelina.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

Permalink5 +1 spajker
RE: Zatrzymali awanturnika, a potem go puścili...
Cytuję Obecny:
Po tym ostatnim komentarzu stwierdzić można że osoba pisząca ma niewiele więcej klas skończonych co wymienieni. A pewnie iloraz inteligencji zbliżony. Kropka

jasne. dyktatura prymitywów ciągle żywa, ja mam 2 klasy podstawówy ale nie mam czelności rządzić państwem. górnik gierek, rolnik bez ziemi bierut, kapuś gomółka nie mieli takich skrupułów. obecnie też zdarzy się burmistrz z rozumem fryzjerki, radna z rozumem ameby, kopacz piłki z ambicjami idi amina.
2018-03-10 20:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +5 Obecny
Po tym ostatnim komentarzu stwierdzić można że osoba pisząca ma niewiele więcej klas skończonych co wymienieni. A pewnie iloraz inteligencji zbliżony. Kropka
2018-03-08 14:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 -4 spajker
Cytuję dstt:
Cytuję guest:
Brzydki teraz ten rynek. Kto go tak oszpecił?

Wydaje mi się że wojna, ale mogę się mylić.

nie , nie , wojna to tylko kawałek nieszczęścia, powojenny prezydent bierut z 4 klasami podstawówy i jego następcy po 6 klasach podstawówy mieli takie jarmaczno-wojskowe poczucie estetyki i niestety lali beton w bloki godny bunkrów aby te istniały 1000 lat. bierut 4 klasy podstawówy, gomółka 4 klasy podstawówy, gierek górnik 7 klas podstawówy. jaki pan taki kram.
2018-03-08 12:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +4 dstt
Cytuję guest:

Wydaje mi się że wojna, ale mogę się mylić.
2018-03-08 12:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +4 guest
2018-03-08 08:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz