Za posiadanie środków odurzających grozi wysoka kara
Niedawno w jednym ze strzelińskich mieszkań policjanci odkryli dużą ilość narkotyków. Jak się okazało, 26-latek ukrywał je w plastikowych pojemnikach. Za posiadanie amfetaminy i marihuany grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
W środę, 7 marca, w ramach realizacji sprawy operacyjnej policjanci z wydziału kryminalnego w jednym z mieszkań na terenie Strzelina zabezpieczyli prawie 540 porcji narkotyków. W tym 380 porcji amfetaminy i 160 porcji marihuany. W lokalu mieszkał 26-letni mężczyzna wraz z rodzicami. Narkotyki były schowane w plastikowych pojemnikach. Zatrzymanego umieszczono w policyjnym areszcie. W przesłuchaniu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.Narkotyki były schowane w plastikowych pojemnikach
Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności związane z działalnością zatrzymanej osoby. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Taka sama kara grozi osobie, która zajmuje się handlem środkami odurzającymi. W tej chwili, decyzją prokuratora, mężczyzna będzie pod dozorem policji.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
OFF
RE: Miał w mieszkaniu prawie 540 porcji amfetaminy i marihuany
HWDP powiedziała :
Zamiast robić w tym biednym kraju za 2000 wolał inaczej zarabiać.
Na krzywdzie ludzkiej się nikt jeszcze nie dorobił

0
Gravatar
Chciećtomóc
RE: Miał w mieszkaniu prawie 540 porcji amfetaminy i marihuany
HWDP powiedziała :
Zamiast robić w tym biednym kraju za 2000 wolał inaczej zarabiać.
Kraj nie jest biedny, tylko ludzie głupi, jak ktoś chce pracować i będzie się rozwijał, kształcił to będzie dobrze zarabiał.Ja po liceum nosiłem cegły na budowie, odkładałem pieniądze, zrobiłem kurs elektryka, trochę popracowałem kupiłem narzędzia, trochę fuch, następny kurs i po kilku latach pracy na budowach złapałem ciekawy etat + fuchy po pracy i można normalnie żyć, odkładać pieniądze, jeździć na fajne wakacje.Warunek jest jeden, trzeba chcieć a nie narzekać i pić piwo pod sklepem.

0
Gravatar
HWDP
RE: Miał w mieszkaniu prawie 540 porcji amfetaminy i marihuany
Zamiast robić w tym biednym kraju za 2000 wolał inaczej zarabiać.
0

Przeczytaj też