Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Niedawno w jednym ze strzelińskich mieszkań policjanci odkryli dużą ilość narkotyków. Jak się okazało, 26-latek ukrywał je w plastikowych pojemnikach. Za posiadanie amfetaminy i marihuany grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
W środę, 7 marca, w ramach realizacji sprawy operacyjnej policjanci z wydziału kryminalnego w jednym z mieszkań na terenie Strzelina zabezpieczyli prawie 540 porcji narkotyków. W tym 380 porcji amfetaminy i 160 porcji marihuany. W lokalu mieszkał 26-letni mężczyzna wraz z rodzicami. Narkotyki były schowane w plastikowych pojemnikach. Zatrzymanego umieszczono w policyjnym areszcie. W przesłuchaniu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.Narkotyki były schowane w plastikowych pojemnikach
Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności związane z działalnością zatrzymanej osoby. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Taka sama kara grozi osobie, która zajmuje się handlem środkami odurzającymi. W tej chwili, decyzją prokuratora, mężczyzna będzie pod dozorem policji.

Komentarze   

Permalink3 +1 OFF
RE: Miał w mieszkaniu prawie 540 porcji amfetaminy i marihuany
Cytuję HWDP:
Zamiast robić w tym biednym kraju za 2000 wolał inaczej zarabiać.

Na krzywdzie ludzkiej się nikt jeszcze nie dorobił
2018-03-21 09:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +9 Chciećtomóc
Cytuję HWDP:

Kraj nie jest biedny, tylko ludzie głupi, jak ktoś chce pracować i będzie się rozwijał, kształcił to będzie dobrze zarabiał.
Ja po liceum nosiłem cegły na budowie, odkładałem pieniądze, zrobiłem kurs elektryka, trochę popracowałem kupiłem narzędzia, trochę fuch, następny kurs i po kilku latach pracy na budowach złapałem ciekawy etat + fuchy po pracy i można normalnie żyć, odkładać pieniądze, jeździć na fajne wakacje.
Warunek jest jeden, trzeba chcieć a nie narzekać i pić piwo pod sklepem.
2018-03-21 02:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -6 HWDP
2018-03-20 13:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz