Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Strzelińscy funkcjonariusze zatrzymali 17-letniego mieszkańca Strzelina. Miał przy sobie 0,50 grama amfetaminy. Ponadto zatrzymany był poszukiwany zgodnie z Nakazem Doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Strzelinie, celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
Młody mężczyzna, ze względu na zażycie narkotyków, został przewieziony karetką pogotowia do szpitala we Wrocławiu. Po odtruciu wróci do placówki, z której uciekł.

komentarze   

Permalink3 +1 eeetam
RE: Trafił na odtrucie po narkotykach
No to teraz konsekwentnie - Redaktorze usuń mój komentarz :) :D
2018-04-17 11:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +4 eeetam
"Strzelińscy funkcjonariusze 17-letniego zatrzymali mieszkańca Strzelina" :D :D Redaktor Mistrz Yoda???????????????????
2018-04-17 11:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +9 spajker
chcesz wezwać karetkę pogotowia do człowieka z zawałem serca a wolnych karetek brak. są 4 sztuki na województwo. karetki są zajęte zbieraniem pijaków i narkomanów na rozkaz mundurowych. człowiek z zawałem , który chce karetki i swoimi składkami na nfz finansuje służbę zdrowia karetki nie dostanie, karetkę dostanie wbrew swojej woli ćpun albo pijak zebrany z rowu.
wniosek? chcesz się leczyć za darmo i bez kolejki to wybij szybę na policji, daj w mordę policjantowi. napyskuj sędziemu. dostaniesz odsiad a w pierdlu masz lekarza na każde zawołanie bez rocznej kolejki. straż więzienna zawoła lekarza dla każdego osadzonego aby nie mieć zarzutów niedopełnienia obowiązków, osadzony się wiesza , tnie żyły a służba więzienna dostarcza mu służbę zdrowia za minutę. jak jesteś porządny to masz służbę zdrowia za rok i po opłaceniu 30 tys do rąk prywatnych chciwego lekarza.
2018-04-17 11:09 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież