Nocą włamał się na posesję jednej z firm, ukradł samochód i wyjechał w teren. Kiedy wpadł do rowu, zostawił pojazd i uciekł. Wcześniej jednak, aby zatrzeć ślady, podpalił go. Teraz 22-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Ostatnia sobota, 12 maja, skończyła się pechowo dla 22-letniego mieszkańca gminy Strzelin. Po rozboju, podczas którego najwyraźniej dobrze się bawił, szybko zatrzymali go funkcjonariusze KPP w Strzelinie.
Wszystko zaczęło się nocą z 11 na12 maja. Wtedy mężczyzna wtargnął na teren posesji jednej z firm przy ul. Glinianej w Strzelinie. Zauważył tam zaparkowany pojazd marki Renault, do którego postanowił wejść. Następnie uruchamiając go kluczykiem, wyjechał na teren Strzelina i pobliskich miejscowości.
Po jakimś czasie, jeżdżąc skradzionym samochodem, pod jedną z miejscowości 22-latek wjechał do przydrożnego rowu. Aby zatrzeć ślady, zapalniczką podpalił samochód i go pozostawił.
Nazajutrz, w godzinach rannych, po otrzymaniu zgłoszenia przez właściciela, funkcjonariusze podjęli działania mające na celu zatrzymanie sprawcy. W ciągu krótkiego czasu ustalili, iż jest to 22-letni mężczyzna. Szybko został zatrzymany, a później trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia w przesłuchaniu przyznał się do popełnionego czynu, użycia pojazdu i zniszczenia go. Właściciel oszacował powstałe straty na kwotę 2000 złotych. Sprawcy grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Ja
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Musisz zmienić płytę bo strasznie nudzisz. Nie szukaj złotych myśli w Internecie bo nawet z tym masz problem. Daj sobie spokój. Odpocznij pomysl zgłoś się do specjalisty napewno te zabiegi spowodują lekką zmianę w twoim życiu. Może w końcu coś ciekawego napiszesz. A i pamiętaj uśmiechem i dobrym słowem zdzialasz więcej niż swoją dotychczasową postawa. Może nikt nie będzie Ci niczego odkrecal. Pomysł jeśli potrafisz.
0
Gravatar
spajker
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Ja powiedziała :
Zmień tabletki albo lekarza bo te cię oszukuje. Ja mogę być narcyzem Ale przynajmniej nie gadam głupot I nie obrażam nikogo bez potrzeby. A jeżeli poczułes się dotknięty moim wpisem to cóż. Spróbuj zmienić podejście do życia może łatwiej bedzie. Nikt nie będzie Cię oszukiwał. Baw się dalej.
gdybyś chociaż w ułamku promila był tak mądry jak jesteś głupi to byłbyś geniuszem.

0
Gravatar
Ja
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Zmień tabletki albo lekarza bo te cię oszukuje. Ja mogę być narcyzem Ale przynajmniej nie gadam głupot I nie obrażam nikogo bez potrzeby. A jeżeli poczułes się dotknięty moim wpisem to cóż. Spróbuj zmienić podejście do życia może łatwiej bedzie. Nikt nie będzie Cię oszukiwał. Baw się dalej.
0
Gravatar
spajker
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Ja powiedziała :
Bredzisz chlopcze. Elektoratem napewno jesteś bo to widać po tym co piszesz. W polemikę że mną nawet nie miałeś okazji wejść i słusznie ż twojej strony. A na resztę zasłona milczenia. Pisz dalej te dyrdymały I próbuj szukać kogoś kogo to zainteresuje.
JA-dowity, znalazłem kogoś kogo zainteresował mój wpis, znalazłem ciebie, który obraża forumowicza i eksponuje swój narcyzm przy mojej obojętności emocjonalnej.

0
Gravatar
Ja
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Bredzisz chlopcze. Elektoratem napewno jesteś bo to widać po tym co piszesz. W polemikę że mną nawet nie miałeś okazji wejść i słusznie ż twojej strony. A na resztę zasłona milczenia. Pisz dalej te dyrdymały I próbuj szukać kogoś kogo to zainteresuje.
0
Gravatar
spajker
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Ja powiedziała :
Widzisz nie znam żadnego Henia I nie musiałem nigdy korzystać z jego usług. A że jesteś pechowcem I wmawiasz sobie że coś ujawniasz to twój problem. Ja tak myślę że Poprostu że Ty prostak jesteś. Plujesz jadem bo ci w życiu nic porządnego nie wyszło. Taki reprezentant elektoratu pana Jarosława. Opluć zwyzywac obrazić A reszta jakoś będzie. Obudź się Polsko l.
ale ja nie jestem elektoratem. nie nazwałem ciebie prostakiem. to ty opluwasz mnie a nie ja ciebie. nie znasz moich dokonań a zatem nie wiesz co mi w życiu wyszło. jeżeli jestem pechowcem to może z tego powodu że wdepnąłem w polemikę z tobą. człowiek prosty wmiesza politykę w każdy temat a swoje ułomności przypisze innym. w nauce psychiatrii to się nazywa przenieniesie.

0
Gravatar
Ja
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Widzisz nie znam żadnego Henia I nie musiałem nigdy korzystać z jego usług. A że jesteś pechowcem I wmawiasz sobie że coś ujawniasz to twój problem. Ja tak myślę że Poprostu że Ty prostak jesteś. Plujesz jadem bo ci w życiu nic porządnego nie wyszło. Taki reprezentant elektoratu pana Jarosława. Opluć zwyzywac obrazić A reszta jakoś będzie. Obudź się Polsko l.
0
Gravatar
spajker
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Ja powiedziała :
Czytając twoje komentarze stwierdzam że albo jesteś Poprostu pechowcem albo strasznie źle ci ż oczu patrzy bo z każdym w tym mieście masz lub miałeś jakiś konflikt. Ten ci koło odkrecil tamten coś ci ukradł następny to źle politykuje u tego nic nie załatwiłeś to już odrazu cham I prostak. A nie warto zastanowić się gdzie tak naprawdę jest problem ??? Podpowiem popatrz w lusterko I odpowiedź sama się nasunie. Pozdrawiam
jestem pechowcem. ujawniam ludzi podłych i głupich ku przestrodze dla innych ludzi. ten lakiernik nie tylko jest prostakiem ale jest mordercą. niech tobie koło podczas jazdy z półosią odpadnie bo lakiernik chciał więcej niż kwotę umówioną a później wypowiesz się w temacie henia.

0
Gravatar
Ja
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Czytając twoje komentarze stwierdzam że albo jesteś Poprostu pechowcem albo strasznie źle ci ż oczu patrzy bo z każdym w tym mieście masz lub miałeś jakiś konflikt. Ten ci koło odkrecil tamten coś ci ukradł następny to źle politykuje u tego nic nie załatwiłeś to już odrazu cham I prostak. A nie warto zastanowić się gdzie tak naprawdę jest problem ??? Podpowiem popatrz w lusterko I odpowiedź sama się nasunie. Pozdrawiam
0
Gravatar
spajker
RE: Aby zatrzeć ślady, podpalił samochód
Ktoś powiedziała :
spajker powiedziała :
"Właściciel oszacował powstałe straty na kwotę 2000 złotych"----???? w warsztacie lakierniczym na ul polnej 2 tysiaki kasują za samo spojrzenie na samochód a jak się nie wypłącisz to henio odkręci ci półoś aby ci koło podczas jazdy odpadło i zniszczy skrzynię biegów. poproszę o adres firmy, które z tego skwarka zrobią sprawny samochód.
A kto powiedział, że właściciel będzie naprawiał ten samochód? Oszacował stratę na 2000, bo tyle warte jest to auto. Proste.A Twój opis dotyczący warsztatu lakierniczego, to podchodzi pod zniesławienie.A na to są zarzuty.
zniesławienie????? dałem samochód do lakierowania, lakiernik zaządał więcej pieniędzy niż umówiona kwota, tak po 30 kilometrach odpadło mi koło tylne z półosią i nawaliła skrzynia biegów. to po złości bo cham lakiernik nie dał rady wyłudzić ode mnie więcej. znana była też sprawa dawnego układu pomiędzy tym lakiernikiem a dwoma pracownikami pzu strzelin, jak lakierowałeś u niego to w pzu przechodziła każda kwota, jak znajomy polakierował gdzie indziej to henio przybiegł do pzu z pretensjami że on już lakier kupił i co on teraz z tym zrobi. podać ci szczegóły zdarzeń? ten człowiek mógł doprowadzić do zabójstwa, takiego prymitywa niesposób zniesławić.

0

Przeczytaj też