Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzisiaj, 7 czerwca, ok. godz. 16.00 na ul. Oławskiej w Strzelinie miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów. Jak poinformował nas jeden ze świadków, kierującą volkswagenem passatem oślepiło słońce i uderzyła w zaparkowany samochód. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu pojawiły się jednostki straży pożarnej i policji.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Permalink4 0 spajker
RE: Kierującą volkswagenem oślepiło słońce
Cytuję zenon:
Cytuję spajker:
ten biały poczciwy stary renault uratował komuś życie. kierowca oślepiony słońcem mógł wjechać w pieszych albo w rowerzystów. też tak miałem. ta kolizja to może duże szczęście a szczęściarze z przejścia dla pieszych nawet o tym nie wiedzą. szczeście kokury.

Peugeot fachowcu.

trochę się pogniótł i nie poznałem
2018-06-11 08:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 0 zenon
oj
Cytuję spajker:
ten biały poczciwy stary renault uratował komuś życie. kierowca oślepiony słońcem mógł wjechać w pieszych albo w rowerzystów. też tak miałem. ta kolizja to może duże szczęście a szczęściarze z przejścia dla pieszych nawet o tym nie wiedzą. szczeście kokury.

Peugeot fachowcu.
2018-06-11 07:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +5 d.s.t.
O 16 godzinie słońce jaszcze jest za wysoko żeby oślepiało. Może to był SMS od koleżanki?
2018-06-09 10:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +3 spajker
2018-06-08 15:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz