Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno na ul. Kopernika w Strzelinie funkcjonariusz strzelińskiego ogniwa ruchu drogowego pełnił swoje obowiązki służbowe. Chciał zatrzymać motocyklistę, dając mu odpowiednie znaki. Ten nie zatrzymał się i podczas wymijania potrącił policjanta. Jak się okazało, kierujący motorem marki Yamaha, to 24-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego, nieposiadający odpowiednich uprawnień.
Zarówno policjanta, jak i kierowcę przewieziono do Strzelińskiego Centrum Medycznego, gdyż doznali obrażeń ciała. Motocykl zabezpieczono na strzeżonym parkingu. Sprawca zdarzenia, jak i funkcjonariusz byli trzeźwi. Decyzją prokuratora, 24-latka zwolniono do domu.

Komentarze   

Permalink4 +3 obywatel
RE: Uderzył policjanta...
". Chciał zatrzymać motocyklistę, dając mu odpowiednie znaki. Ten nie zatrzymał się i podczas wymijania potrącił policjanta."
Motocykl leży z prawej strony, na moście ,gdzie płynie tzw.młynówka...Przepraszam ale nie bardzo rozumiem...gdzie stał ten milicjant na srodku skrzyżowania??? czy nie wiem jechał autem a ten go wyprzedzał? to skąd obrazenia???

A na zdjęciu z gazety widać milicyjny radiowuz na wprost motocykla ...TAK JAK BY MILICJANT CHCIAŁ WJECHAĆ W MOTOCYKLISTĘ????
Coś tu jest nie jasne serio ...???
2018-07-06 22:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +3 obywatel
RE: Uderzył policjanta...
Nie wiadomo jaki los czeka tego motocyklistę może ...paralizator......Tak zwana metoda wrocławska.....
2018-07-05 08:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +11 Lili
RE: Uderzył policjanta...
Czy oby na pewno tak było...? Policjant powinien zmienić zawód na aktorstwo, lepiej płacą i troszkę lepiej mu to wychodzi niż kontrole drogowe...
2018-07-05 07:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +1 PapaSmerf
Przebierańcy w mundurach.
Nie szukajcie sensacji. Nie uderzył, tylko potrącił. Tym bucom w mundurach czasami należy się porządne uderzenie.
2018-07-04 16:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz