W południe złodziej wtargnął do kiosku i chciał ukraść pieniądze z kasy fiskalnej
W południe nieustalony sprawca wtargnął do kiosku w centrum Strzelina. Użył gazu pieprzowego wobec ekspedientki i zamierzał ją okraść. Jednak stanowcza reakcja kobiety nie pozwoliła na to. Zaczęła krzyczeć i bić złodzieja. Wszystko działo się tak szybko, że napaść odczuła dopiero po jego ucieczce.
W środę, 30 maja, w godzinach południowych nieustalony sprawca wszedł do jednego z kiosków przy ul. Tadeusza Kościuszki w Strzelinie. W środku była 52-letnia właścicielka sklepu. Mężczyzna miał przy sobie gaz pieprzowy. Użył go wobec kobiety, zamierzając ukraść pieniądze z kasy fiskalnej.
Ze względu na stanowczą postawę właścicielki, ostatecznie nie doszło do kradzieży. Kobieta krzykiem i popychaniem zmusiła sprawcę do ucieczki. Odważna sprzedawczyni nie wahała się ani przez chwilę.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Bolesław
RE: Napad z bronią w ręku
Brawo Pani Krysia!
0
Gravatar
Gierek.E.
napad
:zzz 3qq38
0
Gravatar
Hadacz
RE: Napad z bronią w ręku
hadacz powiedziała :
Ja oddam swój głos wyborczy na Dorotę P. Skończy się pieprzenie gazem pieprzowym. To byłem ja Hadacz.
Ładnie się bawisz. Akurat że na nią to mnie nie dziwi. Mentalnie, pasujecie do siebie.

0
Gravatar
Gierek.E.
należne
wybaczcie chłopu! jemu "się poprostu te pieniądze ( .......) należały"dziękuję za uwagę
0
Gravatar
spajker
RE: Napad z bronią w ręku
no to koleś spieprzył robotę. każdy mężczyzna wie że w relacjach kobieta-mężczyzna pieniądze zawsze płyną tylko w jedną stronę. koleś chciał inaczej i się doigrał. swoją drogą ten gaz pieprzowy był chyba z chin i był to gaz o kolorze pieprzu.
0
Gravatar
hadacz
RE: Napad z bronią w ręku
Ja oddam swój głos wyborczy na Dorotę P. Skończy się pieprzenie gazem pieprzowym. To byłem ja Hadacz.
0

Przeczytaj też