Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno w Szczawinie funkcjonariusze Zespołu Profilaktyki Społecznej KPP w Strzelinie zatrzymali 18-letnią dziewczynę z powiatu strzelińskiego. Była poszukiwana zgodnie z Nakazem Doprowadzenia, wydanym przez Sąd Rejonowy w Strzelinie. Strzelińscy policjanci zawieźli dziewczynę do Policyjnej Izby Dziecka we Wrocławiu. Potem została dowieziona do Zakładu Poprawczego w Zawierciu.
W Borku Strzelińskim funkcjonariusze KPP w Strzelinie zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Strzelin. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Strzelinie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego.
Podobne zatrzymanie miało miejsce w Borowie. Funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.
W Strzelinie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu 46-letniego mieszkańca Strzelina. Był poszukiwany zgodnie z Zarządzeniem, wydanym przez Sąd Rejonowy w Strzelinie, celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Wrocławiu. Został doprowadzony do więzienia.
W Strzelinie policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca tego miasta poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Strzelinie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Wrocławiu.

Komentarze   

Permalink3 +1 Kerszow
RE: Poszukiwani trafili do poprawczaka i więzienia
No i co w tym nadzwyczajnego. Chyba że to że policjanci wyszli z za biurek pokrecili się po powiecie i zamknęli kilku znanych im osobników. No czysty sukces jakich jeszcze w Strzelinie nie było .
2018-07-08 17:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +2 spajker
RE: Poszukiwani trafili do poprawczaka i więzienia
Cytuję Artykuł o niczym:
No i ?

artykuł jest o tym że policja ma swoich ucholi wszędzie i że sie nie ukryjesz. zwłaszcza na wiosce.
2018-07-06 09:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +1 Artykuł o niczym
Sezon ogórkowy
No i ?
2018-07-06 08:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz