Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
To było bardzo groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Samochód nadaje się tylko do kasacji. Szczęście w tym nieszczęściu, że nie było żadnych ofiar i rannych. Zdarzenie miało miejsce dziś w Białobrzeziu po godz. 14.
- 20-letnia kobieta jechała oplem astrą drogą krajową nr 39 w kierunku Łagiewnik - wyjaśnia asp.szt. Robert Deja, kierownik Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze (padał deszcz i było mokro), straciła panowanie nad pojazdem, który obrócił się o 180 stopni i uderzyła w przydrożny słup. Na szczęście nic się jej nie stało. Kierująca została ukarana mandatem.
Uderzenie było tak silne, że żelbetonowy słup oświetlenia ulicznego się przechylił. Na miejscu pojawiła się ekipa pogotowia energetycznego. Opla astrę zabrała pomoc drogowa.

Komentarze   

Permalink3 0 misiektruckdriver
zabierac kwity
qrwa a ja tam z dzieckiem do kosciola chodze i parkuje pod widocznym na zdjeciu murem.
2018-07-22 13:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +1 Soltys
.
Ten odcinek jest bardzo niebezpieczny ale jakby położyć kawałek nowego specjalnego asfaltu to może było by mniej wypadków tak jak to zrobiono przed brochocinkiem od czasu wymiany zero wypadków. Pewnie GDDKiA obudzi sie jak dojdzie do tragedi . oby nie doszło.
2018-07-18 11:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +6 spajker
RE: Samochód wbił się tyłem w słup
kobiety jeżdżą bezpiecznie. zwłaszcza te o blond włosach. nie jest prawdą teza że mężczyzna po 6 piwach jedzie bezpieczniej od kobiety.
2018-07-17 17:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz