Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dziś około godz. 6.00 rano 22-letni mężczyzna dźgnął dwukrotnie nożem 20-latkę. Poszkodowana trafiła do szpitala. Na szczęście odniesione obrażenia nie zagrażają jej życiu. Sprawca został zatrzymany. W tej chwili nie są znane przyczyny ataku na młodą kobietę.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Permalink2 -2 spajker
RE: Zaatakował nożem kobietę w centrum Wiązowa
Cytuję Informator:
Na samym początku, nachodzi mi na myśl pytanie. Kto dodaje artykuł i udostępnia go do informacji publicznej, bez wcześniejszego wglebienia się w PRAWDZIWE INFORMACJĘ. Piszecie, powielanie informacje które już są. Może wypadałoby bardziej wglebic się w to co się stalo. A nie pisać bezmyślnie to co już wszędzie jest.. Moja rada, najpierw dotrzeć do prawdziwych i aktualnych informacji a później dodawać.

prawdziwe informacje ma nożownik i jego ofiara. gazeta nie ma do nich dostępu. prawdziwe informacje są takie że na wsi wiedzie się spokojne sielskie bezpieczne dostatnie życie. nie to co w mieście.
2018-08-20 13:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +1 Informator
Błędne info
Na samym początku, nachodzi mi na myśl pytanie. Kto dodaje artykuł i udostępnia go do informacji publicznej, bez wcześniejszego wglebienia się w PRAWDZIWE INFORMACJĘ. Piszecie, powielanie informacje które już są. Może wypadałoby bardziej wglebic się w to co się stalo. A nie pisać bezmyślnie to co już wszędzie jest.. Moja rada, najpierw dotrzeć do prawdziwych i aktualnych informacji a później dodawać.
2018-08-20 12:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz