Dziś około godz. 7.00 rano 22-latek dźgnął nożem młodą kobietę. Foto ilustracyjne/pixabay
Dziś około godz. 6.00 rano 22-letni mężczyzna dźgnął dwukrotnie nożem 20-latkę. Poszkodowana trafiła do szpitala. Na szczęście odniesione obrażenia nie zagrażają jej życiu. Sprawca został zatrzymany. W tej chwili nie są znane przyczyny ataku na młodą kobietę.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Zaatakował nożem kobietę w centrum Wiązowa
Informator powiedziała :
Na samym początku, nachodzi mi na myśl pytanie. Kto dodaje artykuł i udostępnia go do informacji publicznej, bez wcześniejszego wglebienia się w PRAWDZIWE INFORMACJĘ. Piszecie, powielanie informacje które już są. Może wypadałoby bardziej wglebic się w to co się stalo. A nie pisać bezmyślnie to co już wszędzie jest.. Moja rada, najpierw dotrzeć do prawdziwych i aktualnych informacji a później dodawać.
prawdziwe informacje ma nożownik i jego ofiara. gazeta nie ma do nich dostępu. prawdziwe informacje są takie że na wsi wiedzie się spokojne sielskie bezpieczne dostatnie życie. nie to co w mieście.

0
Gravatar
Informator
Błędne info
Na samym początku, nachodzi mi na myśl pytanie. Kto dodaje artykuł i udostępnia go do informacji publicznej, bez wcześniejszego wglebienia się w PRAWDZIWE INFORMACJĘ. Piszecie, powielanie informacje które już są. Może wypadałoby bardziej wglebic się w to co się stalo. A nie pisać bezmyślnie to co już wszędzie jest.. Moja rada, najpierw dotrzeć do prawdziwych i aktualnych informacji a później dodawać.
0

Przeczytaj też