Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nie tak dawno o mało nie doszło do tragedii. Teraz mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny trafił do aresztu. Poszkodowana została zaatakowana na jednej z ulic Wiązowa. Kiedy doszło między nimi do kłótni, mężczyzna ranił ją nożem w ramię i plecy.
W poniedziałek, 20 sierpnia, dyżurny strzelińskiej policji został telefonicznie powiadomiony o tym, że na jednej z posesji w Wiązowie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna w wieku 22 lat ugodził nożem 20-letnią kobietę. Została ona przewieziona karetką pogotowia ratunkowego do Strzelińskiego Centrum Medycznego. Tam udzielono jej niezbędnej pomocy lekarskiej. Stan zdrowia kobiety nie zagrażał jej życiu. Więcej na ten temat pisaliśmy w poprzednim numerze.
Policjanci po krótkim czasie zatrzymali 22-latka i umieścili w policyjnym areszcie. Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Strzelinie, były wykonywane czynności procesowe, celem zebrania jak największego materiału dowodowego w sprawie. Jak poinformował asp. sztab. Ireneusz Szałajko z KPP w Strzelinie, zatrzymany mężczyzna w przesłuchaniu, oprócz usiłowania zabójstwa, usłyszał również zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego oraz kierowania gróźb karalnych wobec 20-latki.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

Permalink2 0 SPAJKER:
RE: Areszt dla 22-latka za usiłowanie zabójstwa
Trudno nie nazwać tej sytuacji głupotą, sam sprawca jest pusty jak dzban , powinni go umieścić w psychiatryku a nie więzieniu jeśli w ogóle do niego trafi.
2018-09-10 21:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +2 spajker
RE: Areszt dla 22-latka za usiłowanie zabójstwa
ojciec tej dziewczyny winien sprawić 22 latkowi taki łomot że ten sepleniłby i kulał do końca życia. byłoby humanitarnie , krótko i sprawnie dla wszystkich stron, być może konieczna byłaby jakaś poprawka. no ale nie wolno. teraz w małej celi 2 na 3 będzie siedzieć po 8 skazańców i racji ciasnoty i agresji będą się oni nawzajem mordować i niestety żyć z podatków tej dziewczyny.
2018-09-04 10:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz