Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Na jednej z ulic Strzelina wrocławscy policjanci zatrzymali 25-latka. Był podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Co funkcjonariusze odkryli w jego samochodzie? Strzelinianin usłyszał już zarzuty.
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 25-letniego mieszkańca Strzelina, podejrzanego o posiadanie środków odurzających.
Podczas działań policjanci skontrolowali samochód osobowy marki Audi A4. Kierował nim 25-latek, który miał niemal 100 gram marihuany i prawie 150 gram amfetaminy.
Na podstawie zgromadzonych materiałów mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do czego się przyznał. W poniedziałek, 24 września br., Sąd Rejonowy w Strzelinie na wniosek strzelińskiej prokuratury zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
Przypomnijmy, że posiadanie narkotyków w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, a jeżeli w grę wchodzi ich znaczna ilość karą nawet do lat 10.

Komentarze   

Permalink5 0 profile
website hosting services
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

2018-10-30 17:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +10 Paweł.
Strzeliński 13 posterunek...
Ja się zastanawiam czy jest sens utrzymywać naszą komendę. Gdzie nie pojadą na interwencję tam piątkę porzybija z patologia albo ich pogonią. Chcesz coś zgłosić to dyżurny cię oleje i nie możesz bo to oskarżenie prywatne według niego. Kryminalny w żółtej kamizelce na zdarzenie jeździ i jak złapią worek zioła to podnieta przez 4 lata. A jak już chcą zasadzkę gdzieś zrobić to pan Irek radny i rzecznik w gazecie o tym opowie i adres do gazety poda robiąc sobie zdjęcie na tle punktu z dopalaczami by wątpliwości nie było, że to tam. Po co to nam w strzelinie?
2018-10-13 21:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +8 dstt
RE: Może spędzić nawet 10 lat za kratkami
Cytuję spajker:
dlaczego dorwała go policja wrocławska a nie strzelińska?


To jest dobre pytanie. Czy strzelińska policja przypadkiem nie boi się podjąć interwencji w pewnych środowiskach naszego miasta? Ciekawe jakie zdanie ma na ten temat nowy Pan komendant.
2018-10-13 14:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -1 Ptaszek w klatce
RE: Może spędzić nawet 10 lat za kratkami
Tą zagadkę kryminalną może rozwikłać tylko porucznik Bielewicz. On wiedziałby że ten jegomość na własny użytek pożytkował odużające środki co widać na zdjęciu. Ten drugi na zdjęciu to już ma dość. Dlaczegóż tylko tego mniej odużonego taka kara ma spotkać okrutna?
2018-10-12 23:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -1 spajker
RE: Może spędzić nawet 10 lat za kratkami
chłopak się przyznał. dowody są niezbite. po co ten areszt 3 mce? dlaczego dorwała go policja wrocławska a nie strzelińska?
jak chłopak ucieknie za granicę to spokój, nie trzeba go utrzymywać i jeszcze tam się pracować nauczy.
2018-10-12 17:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz