Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nawet 10 lat grozi 21-letniemu mężczyźnie, który włamał się do jednej z firm w gminie Strzelin. Złodziej ukradł radioodtwarzacz oraz komputer stacjonarny. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które warte było 2000 zł.
1 stycznia policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Strzelinie przeprowadzili działania, aby wykryć sprawcę kradzieży z włamaniem do budynku należącego do jednej z firm pod Strzelinem. W wyniku akcji funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawcę. Był to mężczyzna w wieku 21 lat. Skradzione przedmioty udało się odzyskać. Zatrzymany w przesłuchaniu przyznał się do winy. Wyjaśnił, że chciał sprzedać skradzione rzeczy, aby zarobić pieniądze. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   

Permalink2 +1 Głos rozsądku
Real life
Dobrze że nie wydrukował pieniędzy bo dostał by do 25 lat :lol: :lol: pedofil dostaje 10, morderca do 15 japi3rdole..
2019-01-17 12:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +1 spajker
RE: Złodziej włamał się do firmy
umowa polski z panstwem watykan służy temu aby dać dziesiątki miliardów na kapcie papieża.
dobrze by zrobić umowę polski z państwem rosja, w ramach umowy tacy złodzieje/mordercy pojadą na syberię w tym celu aby ją odśnieżyć.
wkładanie przestępców do pierdla to często nagroda. koleś z gdańska ukatrupił publicznie ważnego polityka. to jeden 8rga dzieci samotnej matki. w domu miał posiłek 2 razy w tygodniu i polecenie matki aby zaraz po podstawówie zajął się pracą i nie marnował czasu na szkoły. jak głodny koleś zobaczył że w domu ma 2 posiłki na tydzień a w pierdlu 3 posiłki dziennie, jak koleś zobaczył że w pierdlu ma szacunek a podstawówie się z niego śmiali to wybrał pierdel. koleś ukatrupił ważniaka, wykształconego milionera prawnika na kamerach i teraz w pierdlu będzie miał fejm i szacunek, będzie kozakiem i męczennikiem w walce z partią x i jeszcze za 20 lat będzie mówił jak frasyniuk.
bieda i złe geny wyprodukowały patola. "kara" dożywocia jest dla patola nagrodą czyli wygodnym życiem w stosunku do tego co on miał dotychczas. ten pomysł z wywózką ludzi na syberię wcale nie jest taki głupi aczkolwiek ma już swoją 200letnia historię.
2019-01-15 12:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz