Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dziś przed godz. 19 dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Strzelinie otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w Karnkowie. Na miejsce przyjechał zespoły OSP Karnków, OSP Przeworno i JRG Strzelin. Do akcji wezwano również wóz z podnośnikiem z OSP Kuropatnik. W międzyczasie rozpoczął się pożar suchych krzaków za zbiornikiem zalewowym w Przewornie, w pobliżu Krynki. Było to prawdopodobnie podpalenie. Na miejsce zadysponowano zespół OSP Przeworno, OSP Jegłowa i OSP Jagielno. Akcja jeszcze trwa.

Komentarze   

Permalink5 -1 dst
czytac to jedno ale rozumiec co sie czyta to drugie
Marcelina umiesz czytać ze zrozumieniem? czy jesteś na etapie czytania?
2019-03-26 08:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 +1 Marce lina
RE: Pożar przewodu kominowego i trzcin
Cytuję dst:
Oczywiście znowu się krzaki same podpaliły, z powodu nie wykrycia sprawcy sprawa zostanie umorzona, mam pytanie ile nas kosztowała akcja gaśnicza?

Strażakom żałujesz? Ciekawe czy tak byś śpiewał gdybyś sam był w potrzebie gościu.
2019-03-25 21:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +2 dst
trzymam kciuki za policję
Oczywiście znowu się krzaki same podpaliły, z powodu nie wykrycia sprawcy sprawa zostanie umorzona, mam pytanie ile nas kosztowała akcja gaśnicza?
2019-03-25 14:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -4 Maciorka
RE: Pożar przewodu kominowego i trzcin
Taka piosnka mi się przypomina, płonie ognisko w lesie, wiatr cichą piosnkę niesie.
2019-03-24 14:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +1 Rico
J.w
Straży tyle co do żyletki w Siemisławicach...
2019-03-23 21:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz