Dziś przed godz. 19 dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Strzelinie otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w Karnkowie. Na miejsce przyjechał zespoły OSP Karnków, OSP Przeworno i JRG Strzelin. Do akcji wezwano również wóz z podnośnikiem z OSP Kuropatnik. W międzyczasie rozpoczął się pożar suchych krzaków za zbiornikiem zalewowym w Przewornie, w pobliżu Krynki. Było to prawdopodobnie podpalenie. Na miejsce zadysponowano zespół OSP Przeworno, OSP Jegłowa i OSP Jagielno. Akcja jeszcze trwa.





UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
dst
czytac to jedno ale rozumiec co sie czyta to drugie
Marcelina umiesz czytać ze zrozumieniem? czy jesteś na etapie czytania?
0
Gravatar
Marce lina
RE: Pożar przewodu kominowego i trzcin
dst powiedziała :
Oczywiście znowu się krzaki same podpaliły, z powodu nie wykrycia sprawcy sprawa zostanie umorzona, mam pytanie ile nas kosztowała akcja gaśnicza?
Strażakom żałujesz? Ciekawe czy tak byś śpiewał gdybyś sam był w potrzebie gościu.

0
Gravatar
dst
trzymam kciuki za policję
Oczywiście znowu się krzaki same podpaliły, z powodu nie wykrycia sprawcy sprawa zostanie umorzona, mam pytanie ile nas kosztowała akcja gaśnicza?
0
Gravatar
Maciorka
RE: Pożar przewodu kominowego i trzcin
Taka piosnka mi się przypomina, płonie ognisko w lesie, wiatr cichą piosnkę niesie.
0
Gravatar
Rico
J.w
Straży tyle co do żyletki w Siemisławicach...
0

Przeczytaj też