Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Policyjna kontrola mogła przebiegać zwyczajnie, ale tym razem było inaczej. Pomimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania, motorowerzysta zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w pościg.
Niedawno strzelińscy policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego, pełniąc służbę na drodze wojewódzkiej W395 dokonywali pomiaru prędkości pojazdów na jednej z ulic Strzelina. Kiedy zmierzyli prędkość jednego z jadących motorowerzystów, który przekroczył w terenie zabudowanym o 19 km/h, postanowili go zatrzymać.
Motorowerzysta na widok policjantów przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast podjęli pościg za kierującym mężczyzną, używając do tego sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Po przejechaniu kilku ulic motorowerzysta wjechał na zadrzewiony teren na granicy miasta i przewrócił się na ziemię. Mężczyźnie nic się nie stało. Jak ustalili policjanci, był to 17-letni mieszkaniec gminy Przeworno.
Więcej w wydaniu papierowym.

Komentarze   

Permalink7 -1 DZA
RE: Na ich widok przyśpieszył i zaczął uciekać
Dlaczego policjanci ruchu drogowego w Strzelinie stojąc na drodze z radarem nie noszą kamizelek odblaskowych??? Jadąc np przez Oławę czy Brzeg policja drogowa nosi kamizelki. To chyba jest obowiązkiem przy pracy na drodze,.
2019-08-03 20:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink6 +1 Frank
Teczowe Lustro Spajkera
Nie pomoze lustro kiedy geba krzywa jest. To ze robisz stala bledy nie jest bledem. Lecz nie korygowanie ich jest juz bledem.
2019-08-03 03:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 -1 spajker
Cytuję Frank:
Podziel sie swoimi teczowymi doswiadczeniami. Tak stale z tecza wyskakujesz. Daj nam swoja teczowa wykladnie. Bedzie milo, posluchamy Spajkerku.

Byłem w domu handlowym tęcza. Stoi od lat w centrum strzelina. Doświadczyłem obserwacji kiedy ochroniarz w gumowych rękawicach wyrzucał jakiegoś żula a ten krzyczał nie wiesz z kim zadzierasz. Ja jestem tęczowy Frank.
2019-08-02 19:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 -1 Frank
Tecza
Podziel sie swoimi teczowymi doswiadczeniami. Tak stale z tecza wyskakujesz. Daj nam swoja teczowa wykladnie. Bedzie milo, posluchamy Spajkerku.
2019-08-02 18:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 0 spajker
Cytuję Frank:
Nie zazdroscimy ci Spajkerku twojego KOMARKA. B. ciekawy opinia. Bardzo ciekawa. Ze az sie s... chce.

Jest czego zazdrościć. Współczesnym chińczykiem prędkości przekroczyć się nie da. Zrozumielicie towarzyszu tęczowy?
2019-08-02 15:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -5 Frank
Prawde mowi
Nie zazdroscimy ci Spajkerku twojego KOMARKA. B. ciekawy opinia. Bardzo ciekawa. Ze az sie s... chce.
2019-08-01 21:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +4 spajker
Wiocha to wiocha. Ani pić ani uciec przed glinami nie umie. Wskakujesz komarkiem w park jordanowski w jakąś małą poprzeczkę w ogródki działkowe i temat pościgu z bani. Samochodem trudno uciec ale komarkiem da się prawie zawsze.
2019-08-01 18:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz