Pies miał na szyi obrożę z doczepianą smyczą (jak widać na zdjęciu)
Pies miał na szyi obrożę z doczepianą smyczą (jak widać na zdjęciu)
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Strzelinie otrzymało pod koniec tygodnia, informację telefoniczną, o znalezieniu przez mieszkankę Wiązowa, martwego psa w zawiązanym plastikowym worku. Piesek był maści rudawej ważył ok. 10-12 kg. Znaleziono go idąc w kierunku Białego Mostu w Wiązowie, na wale w krzakach przy rzece.
Prawdopodobnie właściciel pozbył się w ten sposób niechcianego zwierzęcia. Pies miał na szyi obrożę z doczepianą smyczą (jak widać na zdjęciu). Zwracamy się z apelem do mieszkańców Wiązowa, którzy rozpoznają psa, o poinformowanie TOZ w Strzelinie o ewentualnym właścicielu.Martwego psa znaleziono w zawiązanym plastikowym worku
Czyn, którego dokonał świadczy o najwyższym stopniu bestialstwa. Przewidujemy nagrodę za wskazanie właściciela. TOZ –telefon 713920076 w poniedziałki, środy i piątki od godz. 10-12.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Mx
.
Sk...syna tylko do worka zapakować i zamęczyć. Masakra jacy ludzie potrafią być okrutni.
0
Gravatar
spajker
RE: Nagroda za wskazanie właściciela. Jego czyn świadczy o najwyższym stopniu bestialstwa
ja spajker piszę z całą powagą o co u mnie niekiedy trudno że osobiście daję 500,- złotych osobie, która przyczyni się do ujęcia szubrawca. nie piszę że dam 5000,- bo mnie na to nie stać i brzmiałoby to niepoważnie ale dam 500,- na poważnie. kontakt ze mną poprzez redakcję i przez portal sr.
0

Przeczytaj też