Mieszkanka gminy Wiązów zgłosiła strzelińskiej policji, że jej 5-letni syn wyszedł z domu około godz. 14:30 i nie wrócił. Policjanci udali się na miejsce, jednak zanim dojechali otrzymali informację, że syn zgłaszającej się odnalazł.
Ze względu na podejrzenia policjantów, rodzice będący na miejscu zostali przebadani na zawartość alkoholu. U matki wykazano prawie promil, a u ojca dziecka prawie dwa promile. Informacja trafi do sądu rodzinnego w Strzelinie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
qq
RE: Zniknął 5-latek, a rodzice byli pijani
czes powiedziała :
[censored]e sami na siebie donieśli hahahahahah
Nawet po alkoholu potrafili rozsądnie się zachować.

0
Gravatar
spajker.
RE: Zniknął 5-latek, a rodzice byli pijani
SZARMANCKI powiedziała :
Dwa promile, to 2,5 piwa? Człowieku... ale Ty brednie piszesz.
u mnie tak jest, jedno piwo u mnie to 0,8 promila. muszę czekać później 1,5 godziny aż zejdzie do zera. mogę wypić 10 piw i jeszcze nie jestem takim wazeliniarzem jak ty.

0
Gravatar
SZARMANCKI
co????
Dwa promile, to 2,5 piwa? Człowieku... ale Ty brednie piszesz.
0
Gravatar
spajker.
RE: Zniknął 5-latek, a rodzice byli pijani
czes powiedziała :
[censored]e sami na siebie donieśli hahahahahah
jasne. mogli poczekać 3dni na wytrzeźwienie i dopiero po wytrzeźwieniu znaleźć odwagę na dzwonek 997. ci ludzie zareagowali natychmiast a dwa promile to są 2,5 piwa a nie brak trzeźwości. lepiej aby rodzice po piwie szybko zadzwonili na policję aniżeli obawiali się tego że trafią na alkomat i nadzieją się na sąd.

0
Gravatar
czes
pijaki
debile sami na siebie donieśli hahahahahah
0

Przeczytaj też