Dyrektor jednej ze szkół w Strzelinie skontaktował się z policją. Zgłosił podejrzenie, że dwie uczennice w wieku 14 lat mogą być pod wpływem alkoholu. Policjanci przyjechali na miejsce i przebadali obie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
U obu uczennic wykryto ponad pół promila. Zostały przekazane rodzicom, a ich sprawa trafi do sądu rodzinnego w Strzelinie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
hehe to ja
xd
Tylko szkoda ze prawdy nie napisali bo tak naprawde nauczycielka nas gonila i noe bylysmy na terenie sql ;)
0
Gravatar
ad
RE: Pijane 14-latki w szkole
Kochones powiedziała :
Co to jest pół promila ? Tyle co nic.
Alkohol niszczy komórki mózgowe. Picie najmniejszych ilości alkoholu przed 20 rokiem życia jest zabójcze dla naszego rozumu.

0
Gravatar
ala
RE: Pijane 14-latki w szkole
Rodziców trzeba było zawiadomić, a nie policję.
0
Gravatar
Maciej kręcichuj
Beka z typa xd
Czm nie podzieliły się
0
Gravatar
nwm
niezle picie
Pewnie piły by zapomnieć tabliczki mnożenia haha
0
Gravatar
Ćwiartka
RE: Pijane 14-latki w szkole
spajker powiedziała :
Srajker powiedziała :
Pół promila i afera na cały powiat... Pewnie nie jeden nauczyciel poniedziałkowego ranka ma więcej ;)
kiedy miałem 14 lat jeździłem rowerem na promil.(lasek przed bierzynem)
Jak się pije to się siedzi w domu

0
Gravatar
spajker
RE: Pijane 14-latki w szkole
Srajker powiedziała :
Pół promila i afera na cały powiat... Pewnie nie jeden nauczyciel poniedziałkowego ranka ma więcej ;)
kiedy miałem 14 lat jeździłem rowerem na promil.(lasek przed bierzynem)

0
Gravatar
Łukasz
Pijane 14. latki
8) Bardzo dobrze trzeba karać za takie coś 8) Pozdrawiam
0
Gravatar
Srajker
RE: Pijane 14-latki w szkole
Pół promila i afera na cały powiat... Pewnie nie jeden nauczyciel poniedziałkoweg o ranka ma więcej ;)
0
Gravatar
Kochones
RE: Pijane 14-latki w szkole
Andrzej Duda powiedziała :
Kochones powiedziała :
Co to jest pół promila ? Tyle co nic.
Pół promila to się pod trzeźwość łapie :/ AMATORKA...
Mój kot więcej pije.

0

Przeczytaj też