51-letnia mieszkanka Strzelina zgłosiła w strzelińskiej komendzie policji, że podczas jej nieobecności doszło do kradzieży. Poinformowała, że jej 24-letni syn ukradł z mieszkania przedmioty domowego użytku.
Wśród nich były: telewizor, kuchenka mikrofalowa, telefon komórkowy i inne sprzęty oraz przedmioty. Zgłaszająca wyceniła wartość poniesionych strat na 3 150 zł.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Okradł mieszkanie własnej matki
skłonności do kradzieży, do morderstw do sportu do odwagi do nauki do pomagania innym ma się w genach. skłonności te ujawniają się w sprzyjających okolicznościach . pewnie zaraz zamkną mnie za rasizm ale ja wezwę do sądu na świadka kim dzong una i będę dowodził że jest on klonem kim dzong ila - syna kim ir sena. oni nawet fryzurą ani tuszą się nie różnią i dowodzą prawdziwości mojej tezy.
0
Gravatar
DST 1
To dobry chlopak był...
Kiedyś w TV był komentarz sąsiada podejrzanego, to dobry chłopak był , jak tylko wyszedł z więzienia, to od razu zamieszkał u matki...
0

Przeczytaj też