giełda pracy 17maj 18r godz 11

Kontakt mck strzelin ul. dzierżoniwska 357-100 strzelin
Dodane 2018-05-16 11:47:30

Opis

giełda pracy pracownik magazynu mck Strzelin 17 maj 2018 godz 11
giełda pracy amazon 17.05.18 godz 11 mck strzelin dzierżoniowska 3

GIEŁDA PRACY 17 MAJA W CZWARTEK O GODZINIE 11.00 ZAPRASZAMY

MCK STRZELIN

UL. DZIERŻONIOWSKA 3

STRZELIN ZA SKLEPEM KORBA W PODWÓRKU

REKRUTACJA DO AMAZON..

Pracownik magazynowy
Adecco Poland
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Obowiązki:
• praca w magazynie z obsługą wózków widłowych
• kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów
• sortowanie towarów oraz wykładanie na półki
Oferujemy:
• stawka początkowa 16,00 zł brutto/h + premie(do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji),
• godziny nocne to 20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia,
• pracę w systemie 2 zmianowym,
• umowę o pracę ,
• nie wymagamy uprawień(możliwość przyuczenia i zdobycia uprawień)
• 26 dni urlopu dla wszystkich,
• prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń, wyprawka dla dzieci i wiele innych
• bezpłatny transport z i do pracy,
• posiłek za 1 zł,
• pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:
- Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,
- Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,
- Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
Wymagania:
• Ukończone 18 lat,
• masz motywację do pracy
• jesteś osobą odpowiedzialną
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.
DARMOWY DOJAZD

Lokalizacja

MCK Strzelin