Kucharz i Szef Kuchni

Kontakt E-mail: hr.fms.pl@sodexo.com
Tel. 664 410 092 (pon-pt 09:30 - 16:30)
Dodane 2018-07-10 09:02:03

Opis

Kucharza oraz Szefa Kuchni do nowej restauracji pracowniczej Strzelin
Osoby zatrudnione na powyższych stanowiskach będą odpowiedzialne za przygotowywanie posiłków zgodnie z przepisami i standardami firmy Sodexo, przestrzeganie zasad higieny oraz ścisłą współpracę z Szefem Kuchni i Menedżerem Restauracji.

Od Kandydatów oczekujemy:
- min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- wykształcenia gastronomicznego 
- zaangażowania w realizację powierzonych zadań
- umiejętności pracy w zespole
- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
- pracę od poniedziałku do piątku
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- rozwinięty system szkoleń
- prywatną opiekę medyczną, posiłek w pracy, bony na Święta
- dobrą i życzliwą atmosferę pracy :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lub kontakt tel. 664 410 092

zapraszamy! :)

Klauzula informacyjna :

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sodexo Polska Sp. z o. o.,
z siedzibą w Warszawie (02-231), przy ul. Jutrzenki 137.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacja i przechowywania ich w bazie rekrutacyjnej Sodexo Polska Sp. z o.o. przez okres 2 lat. Podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”).

Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające Sodexo Polska Sp. z o.o. w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT). Przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z naszymi zaleceniami.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie art. 22¹ Kodeksu pracy (imię/a i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego) jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani dobrowolnej zgody.

Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych , w tym o wycofaniu zgody należy kierować zwrotnie na adres mailowy podany w danych kontaktowych.
W razie jakichkolwiek wniosków lub skarg związanych z Pana/Pani danymi osobowymi może się Pan/Pani kontaktować z nami poprzez formularz dostępny na stronie Internetowej www.pl.sodexo.com

Lokalizacja


Strzelin