kucharz/kucharka do bistro

Kontakt tel. 733 502 379
Dodane 2018-07-11 10:54:22

Opis

praca dla kucharza/kucharki do bistro pełen etat blisko dworca PKP Wro
Poszukujemy osoby na stanowisko kucharza/kucharki w pełnym wymiarze czasu pracy. Bistro znajduje się 10 min od dworca PKP Wrocław. Kuchnia polska domowa.

Obowiązki:

- organizacja pracy w sposób umożliwiający zachowanie terminowości wydawania i jakości serwowanych dań,
- dbanie o estetykę podawanych potraw nadzór nad jakością produktów spożywczych,
- utrzymywanie ładu, porządku i czystości na stanowisku pracy,
- przestrzeganie zasad higieny w kuchni,
- składanie zamówień na podstawie aktualnego zapotrzebowania,
- dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,
- właściwe zastosowanie sprzętu kuchennego,
- dbanie o sprzęt i narzędzia używane w kuchni.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharz,
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie,
- kreatywność,
- wysoka kultura osobista,
- chęć do pracy,
- aktualna książeczka sanepidowska,
- dyspozycyjność
i najważniejsze: PASJA DO GOTOWANIA I POCZUCIE SMAKU.

Oferujemy:

- stabilne miejsce zatrudnienia,
- dobre warunki pracy,
- możliwość rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawą pracę.

Lokalizacja

Wrocław