giełda pracy 21.02.18 godz.10

Dodaj do ulubionych
Kontakt MCK STRZELIN
UL. DZIERŻONIOWSKA 3
STRZELIN ZA SKLEPEM KORBA
71/3210624
Dodane 2018-02-13 10:22:28

Opis

GIEŁDA PRACY MONDELEZ CZEKOLADKI 21.02.18 GODZ. 10.00 MCK STRZELIN

GIEŁDA PRACY 21 LUTY 2018 ŚRODA GODZINA 10.00

MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY STRZELIN
DZIERŻONIOWSKA 3 za sklepem rowerowym w podwórku

ZAPRASZAMY NA REKRUTACJĘ

Firma Manpower poszukuje dla swojego Klienta Pracowników na stanowiska:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma: Fabryka Czekolady Mondelez (dawne Cadbury)

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Transport: Autobusy pracownicze – bezpłatne z Twojej miejscowości

Praca tymczasowa
Nr Ref: PP/44/Bielany
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412

Opis stanowiska:

Proste prace fizyczne przy produkcji i pakowaniu wyrobów czekoladowych
Kontrola jakości produktu
Praca w systemie zmianowym
Wymagania
• Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
• Motywacja i gotowość do pracy zmianowej

Oferta:

• Umowa o pracę tymczasową
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
• Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
• Bezpłatny transport z wielu miejscowości
• Dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, pakietu zniżek Manpower Premium oraz Pracowniczego Klubu Zakupowego
• Przyjazna atmosfera pracy
14 zł brutto za godzinę, dodatek za nocki +25%, dodatek za niedzielę 40zł brutto, premia do 15%.

MCK Strzelin ul. Dzierżoniowska 3 , tel. 71 321 06 24

Lokalizacja

MCK Strzelin