Foto: Główny Inspektorat Sanitarny
Główny Inspektorat Sanitarny wydał 22 lutego ostrzeżenie dotyczące wycofania wafli kukurydzianych w sieci drogerii Rossmann. Produkty mogą być zanieczyszczone fragmentami metalu. Mowa o waflach kukurydziane marki Genuss Plus oraz enerBIO. Jak poinformował GIS ich spożycie wiąże się z ryzykiem zranienia przewodu pokarmowego.
Ostrzeżenie dotyczy produktów:
Genuss Plus wafle kukurydziane solone, 115 g o numerze partii: 01.10.2019A i dacie minimalnej trwałości: 01.10.2019
Genuss Plus wafle kukurydziane solone, 115 g o numerze partii: 22.11.2019D i dacie minimalnej trwałości: 22.11.2019
enerBIO wafle kukurydziane z solą morską, 115 g o numerze partii: 29.10.2019D i dacie minimalnej trwałości: 29.10.2019
enerBIO wafle kukurydziane z solą morską, 115 g o numerze partii: 07.12.2019D i dacie minimalnej trwałości: 07.12.2019

Wskazanych wyżej partii produktów absolutnie nie należy spożywać. GIS poinformował, że Rossmann rozpoczął wycofywanie tych produktów z obrotu i od konsumentów.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Jarząbek Wacław powiedziała :
Deszcz powiedziała :
dejzi powiedziała :
Mieszko powiedziała :
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
Dlatego ja kupuję tylko w polskich sklepach. ;-)
Czyli?
Ja kupuję w sklepie u spajkera, bo on musi mieć na zapłacenie 23%vat, 18%pit i 45% ZUS.
Ja bym się obawiał kupować u spajkera, gdyż wydaje się mi on niezrównoważony psychicznie. Kto wie co mu przyjdzie na myśl i czy cię nie potraktuje nożem do krojenia wędlin. To taka moja refleksja osobista jest. Acha, zapomniałbym, wydaje mi się poza tym, że ten typ ma dokumenty w kolorze żółtym, więc lepiej uważać.
amstaff carycy W&W jest kąśliwy i wściekły. jego możesz się obawiać no ale zakupów u niego nie zrobisz. on ma do sprzedania tylko siebie. on nawet nie wie że wędliny w sklepie kroi sie maszyną a nie nożem, on dostaje od carycy kości do ogryzienie to skąd ma wiedzieć czym sie w sklepie wędliny kroi?

0
Gravatar
pan przewodniczący
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Jarząbek Wacław powiedziała :
Deszcz powiedziała :
dejzi powiedziała :
Mieszko powiedziała :
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
Dlatego ja kupuję tylko w polskich sklepach. ;-)
Czyli?
Ja kupuję w sklepie u spajkera, bo on musi mieć na zapłacenie 23%vat, 18%pit i 45% ZUS.
Ja bym się obawiał kupować u spajkera, gdyż wydaje się mi on niezrównoważony psychicznie. Kto wie co mu przyjdzie na myśl i czy cię nie potraktuje nożem do krojenia wędlin. To taka moja refleksja osobista jest. Acha, zapomniałbym, wydaje mi się poza tym, że ten typ ma dokumenty w kolorze żółtym, więc lepiej uważać.
nuuu nie bojsja, mózgu ci nie wykroi a kupując w milicyjnych Konsumach masz gwarancję równowagi tej formacji mundurowych. Nyło już w Strzelinie wielu komendantów no ale Pan Rzecznik jest tylko jeden. Uśmiech głupawy, narcyzm i poczucie bezkarności z kompleksem władzy. Ten absolwent Akademii Pierwszomajowej każdemu komendantowi pasuje, jego IQ gwarantuje brak poczucia zagrożenia dla komendanta, bo tylko obciachu trochę robi bo umysł nowy - nieużywany a testów sprawnościowych nie zalicza już chyba od wielu lat. Taki upasiony władzą chłopiec.

0
Gravatar
Jarząbek Wacław
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Deszcz powiedziała :
dejzi powiedziała :
Mieszko powiedziała :
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
Dlatego ja kupuję tylko w polskich sklepach. ;-)
Czyli?
Ja kupuję w sklepie u spajkera, bo on musi mieć na zapłacenie 23%vat, 18%pit i 45% ZUS.
Ja bym się obawiał kupować u spajkera, gdyż wydaje się mi on niezrównoważon y psychicznie. Kto wie co mu przyjdzie na myśl i czy cię nie potraktuje nożem do krojenia wędlin. To taka moja refleksja osobista jest. Acha, zapomniałbym, wydaje mi się poza tym, że ten typ ma dokumenty w kolorze żółtym, więc lepiej uważać.

0
Gravatar
Pan Przewodniczący
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Deszcz powiedziała :
dejzi powiedziała :
Mieszko powiedziała :
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
Dlatego ja kupuję tylko w polskich sklepach. ;-)
Czyli?
Ja kupuję w sklepie u spajkera, bo on musi mieć na zapłacenie 23%vat, 18%pit i 45% ZUS.
Ja pracuje na milicji i w Ważnej Radzie, zakupy robię w Konsumach i w Savoyu. Po 15 latach tyrania czyli pokazywania się przed kamreami idę na emeryturę. Milicja nie płaci ZUS za mnie no ale ZUS i społeczeństwo będzie mieć mnie na utrzymaniu emerytura przez następne 50 lat.

0
Gravatar
Deszcz
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
dejzi powiedziała :
Mieszko powiedziała :
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
Dlatego ja kupuję tylko w polskich sklepach. ;-)
Czyli?
Ja kupuję w sklepie u spajkera, bo on musi mieć na zapłacenie 23%vat, 18%pit i 45% ZUS.

0
Gravatar
dejzi
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Mieszko powiedziała :
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
Dlatego ja kupuję tylko w polskich sklepach. ;-)
Czyli?

0
Gravatar
Mieszko
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
Dlatego ja kupuję tylko w polskich sklepach. ;-)

0
Gravatar
spajker
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Seck powiedziała :
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
czasami w niemieckiej łaźni bywa cyklon b zamiast ciepłej wody.czasami w niemieckiej stołówce w auschwitz bywa jakoś zdrowotnie, koszernie, nikt nie miał tam nadwagi , nie jadł mięsa z uboju nierytualnego, nie jadł polskiego mięsa z kulawej krowy ani polskiego mięsa z białoriskim wirisem wirusem świń a diety pilnował sam dr mengele.czasami dałem radę zjeść pyszna zupę kim-lan za 1,40 zł torebka. było to do czasu aż zjadłem 0,5 litra zupy i w 10 sekund po posiłku z odbytu wypadło mi nagle 15 litrów silnej płynnej strugi o nazwie wielka-sraka. na zupy kim-lan z hanoi nie było jeszcze w europie skarg, na delikatesową wołowinę, na pyszne jabłka, na pyszne jajka , na polską wieprzowinę skargi sa stale.może dobrym sposobem jest pozbawienie skarżących dostępu do polskich delikatesów. wówczas to konsumenci czeskich pyszności będą wiązać na głowie kokardki na głowach swoich żon niczym holendrzy. ( holendrzy wiążą kokardki swoim żonom na głowie aby odróżnić je od hoelnderskich krów)

0
Gravatar
Seck
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
Kilka dni temu dwutlenek siarki we wiórkach kokosowych w niemieckim Lidlu, teraz fragmenty metalu w waflach kukurydzianych w niemieckim Rossmannie. Czy to tylko przypadek?
0
Gravatar
spajker
RE: Uwaga! Zjesz wafla kukurydzianego z Rossmanna, możesz zranić przewód pokarmowy...
uwaga, zjesz niemiecką parówkę berlinkę i zostaniesz wegetarianinem, ma 5% mięsa w sobie a to mięso to mielone skóry.uwaga zamówisz amerykańskie skrzydełka w kfc a dostaniesz kości w panierceuwaga zjesz czeskie knedliki pływające w topionym smalcu z dodatkiem dżemu a będziesz wyglądał jak szwejkuwaga państwo ukraina od 8 lat ma embargo na polskie mięso, wolą jeść sąsiadów jak w latach 1932-33uwaga zjedz polskie jabłko i polskie , rosjanie dali embargo bo tam jedzą tylko kawiorpolska wołowina jest niedobra bo krowa złamała nogę przed ubojem, jest zła. arabowie i izraelczycy lubią mięso z uboju rytualnego polegającego na wielogodzinnym wykrwawianiu zweirzęcia, biciu go, wydłubywaniu oczu żywcem. ooooo, takie mięso jest zdrowe, koszerne. polska krakowska sucha to syf. na wczasach allincusive nad morzem śródziemnym nad każdą potrawą jest tabliczka z nazwą tej potrawy. dobrze jest to czytać bo po smaku nie wiesz czy jesz kiełbasę ze zdechłego psa rybę czy mielonkę ze zużytych butów wojskowych.w niemieckich wafelkach będą otręby metalowe coś dla smakoszy heavy-metalu ale jakoś cicho o tym w europejskich mediach, bo niemieckie.
0

Przeczytaj także