Arcybiskup Marek Jędraszewski. Foto: Kuria Archidiecezji Krakowskiej
Środowiska LGBT znów bezpardonowo atakują katolików i naszą wiarę! Tym razem za cel obrały sobie abpa Marka Jędraszewskiego. Metropolita krakowski jest prześladowany za... słowa Prawdy. Odważnie bowiem skrytykował ideologię LGBT. Stańmy w Jego obronie!
Podczas kazania wygłoszonego w dniu 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Abp Marek Jędraszewski słusznie zwrócił uwagę, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze, a miejsce komunizmu zastąpiła nowa, niezwykle niebezpieczna ideologia. – Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił.
To wywołało furię przedstawicieli środowisk LGBT, które zaatakowały arcybiskupa. Jeden z liderów tych środowisk nazwał metropolitę „diabłem wcielonym” i zapowiada złożenie na Niego skargi do papieża Franciszka! W internecie przelewa się fala nienawiści, którą podsycają media głównego nurtu, niemal non stop publikując ataki wrogów Kościoła i zapraszając ideologów LGBT przed kamery!
UWAGA! Wobec arcybiskupa padają groźby, a pod siedzibą Kurii Krakowskiej odbyły się już dwie pikiety skrajnej lewicy i innych środowisk promujących homoseksualizm!
Nie ma na to naszej zgody!
Stańmy w obronie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego i okażmy Mu należyte wsparcie! W tym celu kierujemy list do Kurii Krakowskiej, w którym dziękujemy arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za wspaniałą duszpasterską postawę i odwagę w głoszeniu Słowa Bożego w tych trudnych czasach. Wsparcie dla krakowskiego metropolity to nasz katolicki obowiązek!
Wszystkie podpisy, wraz z treścią petycji, na bieżąco przekazujemy do abpa Marka Jędraszewskiego.

>>>WEJDŹ I PODPISZ<<<

Źródło: popierajmy.pl - Murem za arcybiskupem Jędraszewskim!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Ala
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
Panie Cerkowniak, problem nie polega na tym, że uległ pan iluzji, iż świat jest czarno-biały. Nie wszyscy też muszą jednakowo postrzegać zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie. Chodzi o to, że każdy ma prawo do własnych poglądów. Tylko tyle i aż tyle.
0
Gravatar
Ala
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
Panie Jędraszewski, weź się za własną stajnie Augiasza. Jako człowiek wysoko wykształcony ( tak nam pana opisał Wojciech Cerkowniak) wie pan o co chodzi?
0
Gravatar
67m2
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
Moim zdaniem, opinia publiczna ma znikomy wpływ na możliwość odwołania lub nieodwołania biskupa Kościoła katolickiego z urzędu, który piastuje. Z tego, co przeczytałem, ekscelencja jest profesorem tytularnym nauk teologicznych. Oznacza to zatem, że powinien posługiwać się językiem stosowanym do odgrywanej roli społecznej, a więc takim stylem komunikowania, któremu nie da się przypisać znamion mowy nienawiści. Rozumie, że hierarcha w homilii odniósł się do niektórych idei obecnych w środowisku LGBT, koncepcji wyrosłych na gruncie neomarksimu. Mówiąc o ich "destrukcyjnym" oddziaływaniu na tkankę społeczną, a zwłaszcza grupę pierwotną, czyli rodzinę mógł posiłkować się słowami, które trudno byłoby jego adwersarzom interpretować, jako personalny atak na osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe. Tymczasem, duszpasterz użył niefortunnego wyrażania "zaraza", która w potocznej polszczyźnie, idąc za słownikiem PWN, jest rozumiana, jako wyzwisko lub przekleństwo. Metropolicie krakowskiemu, podobnie jak większość hierarchów jego pokolenia bliska jest koncepcja kościoła nauczającego i kościoła słuchającego. To nie przypadek, że użył takich właśnie słów. Nieprzypadkowa jest reakcja środowisk liberalnych i lewicowych. I trzeci raz, nieprzypadkowy jest także moment.
0
Gravatar
spajker
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
xxxxxx powiedziała :
I w uzupełnieniu ( i wzburzeniu) - zdzierżę homofoba tak samo jak zdzierżę LGBT.Pedofila - NIE ! Wszysko co przykrywa ten problem w kościele jest mi wstrętne.
Pułapka polemiki tkwi w tym że pedofil krytykuje pederastów. 80 lat temu gruziński ksiądz spierał się z austriackim malarzem o to który z nich ma rację. Gdyby ich obu wsadzić do pieca to planeta miała by trochę spokoju. Człowiek normalny nie interesuje się wynikiem meczu Arka Gdynia vs szombierki Bytom i nie interrsuje się starciem drużyny pedofili i narcyzów z drużyną pederastów. Tylko kibol piłkarski i umysłowy kibicuje jednej ze stron Człowiek rozumny kibicuje obu stronom np w wojnie izraelsko arabskiej i cieszy się zawsze niezależnie od rezultatu wojny.

0
Gravatar
mag
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
Administrator powiedziała :
Przymuszony oświadczeniem Redaktora Naczelnego, zostałem wezwany do tablicy. Muszę Państwa przeprosić za zbyt radykalne podejście do sprawy. Uległem iluzji, że świat jest czarno-biały. ......Zastępca redaktora naczelnego Wojciech Cerkowniak
Psychologia kliniczna mówi wprost - osoby bez regularnego (hetero) sexu nie mogą się normalnie rozwijać stąd tak wielu dewiatów w społeczności duchowej . Na teologi tego ci nie powiedzą.

0
Gravatar
mag
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
Franciszek powiedziała :
mag powiedziała :
Gość powiedziała :
Skandal z poderżnięciem gardła na Mister Gay w Poznaniu. Na tym spędzie próżności kukle biskupa Jędraszewskiego podcięto gardło! To szaleństwo mrozi krew w żyłach! I pomyśleć, że w Warszawie od września zajęcia z dziećmi mogą prowadzić osoby o takiej chorej osobowości! Na szczęście w mniejszych aglomeracjach zdecydowana mniejszość nie akceptuje tej LGBTowskiej rebelii. Redakcji należą się podziękowania za refleksję.
Oddaj swoje dzieci pod opiekę księży -na pewno się nimi dobrze zaopiekują (myślę tu o Jędraszewskim Petz i s-ka.'')
Lepiej oddać do adopcji homosiom, oni to dopiero się zaopiekują brrrrrr
To nie to samo ?

0
Gravatar
Wojciech Cerkowniak
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
xxxxxx powiedziała :
Panie zastępco ,doczytałam do końca i zastanawiam się co było bardziej podłe - apel o obronę kwintesencji zła jakim był apel o obronę biskupa nawołującego do nienawiści, czy pokrętna manipulacja dopisująca do LGBT jakąkolwiek ideologię i jeszcze wywiedzenie jej z idei komunizmu wspartej samobójstwem córek Marksa.Jakie studia trzeba skończyć, by mieć tak wąskie horyzonty i taki talent do manipulowania ?
Ja przedstawiam argumenty, poparte historycznymi faktami, a Ty jedynie obraźliwe, wyświechtane i puste slogany. Ja mam odwagę się podpisać, a Ty występujesz anonimowo. Sam więc widzisz, że dyskusja ta Twoim poziomie nie ma najmniejszego sensu.

0
Gravatar
xxxxxx
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
I w uzupełnieniu ( i wzburzeniu) - zdzierżę homofoba tak samo jak zdzierżę LGBT.Pedofila - NIE ! Wszysko co przykrywa ten problem w kościele jest mi wstrętne.
0
Gravatar
xxxxxx
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
A tu zasłyszana opinia:homofob to osoba która boi się że widząc geja albo lesbijkę obudzą się w niej (tej osobie) pożądania które uważa za wstydliwe i niezgodne ze swoim wychowaniem, te pożądania które tak silnie tłumi... osoby z homofobią powinny iść do psychologa po to żeby zaakceptować swoją odmienną orientację seksualną i ujawnić się
0
Gravatar
xxxxxx
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
Panie zastępco ,doczytałam do końca i zastanawiam się co było bardziej podłe - apel o obronę kwintesencji zła jakim był apel o obronę biskupa nawołującego do nienawiści, czy pokrętna manipulacja dopisująca do LGBT jakąkolwiek ideologię i jeszcze wywiedzenie jej z idei komunizmu wspartej samobójstwem córek Marksa.Jakie studia trzeba skończyć, by mieć tak wąskie horyzonty i taki talent do manipulowania ?
0

Przeczytaj także